10 sposobów, jak być dla niej seksowniejszym

2017-05-30
10 sposobów, jak być dla niej seksowniejszym

Wszystko z tobą w porządku? Super! Nie wątpimy. Zawsze jednak może być lepiej. Nauka podpowiada, co należy zrobić, by być bardziej atrakcyjnym, seksowniejszym i pociągającym dla swojej partnerki. To dość proste, ale bardzo skuteczne tricki.

1. Nie gol się codziennie

Brody są passe, ale gładkie policzki również. Jak wynika z badań naukowców z University of New South Wales kobiety wolą zarośniętych facetów, tak do 10 dni. Zatem raczej pielęgnuj zarost niż gol się co 10 dni.

 

2. Pij piwo, nie wino

Z czego to wynika? Nie wiadomo. Ale wiadomo, że kobiety znajdują facetów z lekkim brzuszkiem jako atrakcyjniejszych od tych wyrzeźbionych. Piwosze mają przewagę nad miłośnikami wina. Acha, zapomnij o wegetarianizmie.

 

3. Pomóż w domowych obowiązkach

Jedna z najbardziej kręcących kobiety cech: zaradność w domu. Naukowcy z Cornell University doszli do wniosku, że proste pomaganie w domowych obowiązkach wystarcza, by kobieta poczuła się doceniona i uznawała swojego mężczyznę za pracowitego.


4. Dominuj w łóżku, chroń poza nim

Na zlecenie Victoria Milan spytano kobiety o ich preferencje. Okazało się, że znakomita większość uważa dominujących w łóżku facetów za znacznie seksowniejszych od tych uległych. Jednocześnie kobiety oczekują opieki, ale już poza łóżkiem.


5. Bądź śmieszny

Badania na ten temat zamówiło w 2007 roku BBC. Jedna z trzech (oprócz finansowej zaradności oraz opiekuńczości) cech, które jako ważne wymieniło ponad 200 tys. kobiet, to poczucie humoru. One uwielbiają, kiedy je rozśmieszamy.


6. Ubieraj się tak, by wydawać się wyższym

Kobiety kochają wysokich facetów. Jeśli taki jesteś, nie ma tematu. Ale jeśli nie, ubieraj się tak, by być. Wysokie buty, wyprostowana sylwetka, dopasowane stroje. To powinno wystarczyć.


7. Pokaż blizny

Periodyk „Personality and Individual Differences” nie pozostawia wątpliwości: mężczyźni posiadający blizny są seksowniejsi. Szpetne mordy górą! Prawdopodobnie to kobiecy atawizm.


8. Bądź patriotą

Najlepiej jakbyś był żołnierzem, policjantem albo strażakiem. Ale jeśli nie masz możliwości noszenia munduru, to deklaruj chociażby gotowość walki za ojczyznę. To je kręci – dowodzą naukowcy z University of Southampton.


9. Nie zawódź

Najgorszą cechą mężczyzny, jaka istnieje, jest składanie obietnic bez pokrycia. Tak odpowiedziały kobiety pytane przez „Men’s Health”. Jeśli mówisz, że naprawisz kran, to napraw. Jeśli mówisz, że zabierzesz ją do raju w łóżku, zabierz.


10. Kup instrument

Dane zebrane przez „Psychology of Music” (jest taki periodyk) nie pozostawiają wątpliwości: muzycy, umiejący na czymkolwiek grać, mają większe szanse u płci pięknej. Gitara? Perkusja? Nawet fagot jest lepszy niż nic ;-)

 

Foto: iStockPolecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska