Jak się zachowywać w social mediach, żeby być atrakcyjniejszym dla kobiet?

2017-06-06
Jak się zachowywać w social mediach, żeby być atrakcyjniejszym dla kobiet?

Jak się okazuje i co wynika z badań, kobiety sprawdzają nasze profile w social mediach. Ale wiadomość jest gorsza niż to, że tylko sprawdzają. Oceniają nas i ta ocena wypada negatywnie. Co zrobić, by to naprawić?

Nie umiemy w social media. Przynajmniej tak wynika z opinii kobiet, wyrażonej przez respondentki Askmen.com. Nasze profile sprawiają, że kobiety przestają się nami interesować, choć wcześniej takie zainteresowanie wyrażały. Tak zadeklarowało aż 42 proc. kobiet.

Dramat, prawda? No ale jest i dobra wiadomość. Poprawki nie powinny zająć zbyt wiele czasu (mówiąc o social mediach mamy na myśli przede wszystkim Facebooka, Snapchata, Twittera, Instagrama, Pinterest, Trumbrl…).

 

Przede wszystkim kobiety sprawdzają profil, żeby sprawdzić, czy mogą mężczyźnie zaufać. Zatem, po pierwsze, jakiekolwiek kłamstwo jest wykluczone. Nie wolno wam kłamać, że jakieś auto jest wasze, jeśli wasze nie jest, że na czymś się znacie, podczas gdy się nie znacie i tak dalej… Jeśli macie coś do ukrycia, ukryjcie to, a nie piszcie na fejsie i innych.

 

Po drugie, jeśli jesteście podrywaczami, nie dawajcie tego po sobie poznać. Lajkowanie frywolnych zdjęć koleżanek i obserwowanie seksownych modelek na Instagramie to zajęcie dla dziennikarzy Playboy.pl (serio, musimy, służbowo ;-), a nie dla kogoś, kto szuka partnerki. Bo ta partnerka tego nie polubi raczej, nie chce być kolejną w wianuszku.

 

Po trzecie, starannie dobierajcie zdjęcia. Traktujcie je, jakby były zdjęciami z profesjonalnej sesji. Nawet super przystojniak na zdjęciu po pijaku wygląda jak palant. A z kolei facet średnio przystojny, ale dobrze sfotografowany, zapunktuje. Unikajcie głupich, żenujących wrzutek, debilnych komentarzy pod wrzutkami innych.

 

Po czwarte, nie kłóćcie się. To idiotyczne, a poza tym kobiety tego nie lubią. Rozumiemy, że jesteście w stanie kruszyć kopie o to, czy Bóg istnieje, czy nie, o wyższość Passata B5 z dieslem nad wersją benzynową i „lepszość” Barcelony nad Realem, a Slayera nad Metalliką, ale – na wszystkie świętości – nie w social mediach. A przynajmniej nie wówczas, jeśli chcecie zainteresowania tabunów kobiet.

 

Po piąte i ostatnie, kobiety nie lubią samolubów. Jeśli wszystkie wasze posty, tweety, zdjęcia, dotyczą was wyłącznie, nie ma miejsca dla jakiegokolwiek innego tematu, osoby, czy zjawiska, to nie jest najlepiej. To znaczy nie będzie najlepiej, bo każda kobieta pomyśli „co za palant”...

 

A tak na koniec: starajcie się być eleganccy, mądrzy, profesjonalni, godni zaufania, pełni poczucia humoru itede. Czyli jak w życiu.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska