Polskie policjantki nie będą już takie seksowne…

2017-06-13
Polskie policjantki nie będą już takie seksowne…

Mamy złą wiadomość dla wielbicieli kobiet w mundurach. Polskie policjantki to jedne z najseksowniejszych kobiet w ogóle, a na pewno są ładniejsze od wszystkich innych stróżów prawa płci pięknej na świecie. Tymczasem właśnie zdecydowano, że będą miały nowe mundury. No i w tym problem, bo nie wyglądają one najlepiej…

Pewnie, że są z lepszych materiałów i są bardziej funkcjonalne. W to nie wątpimy. Tyle tylko, że zabijają całą kobiecość naszych policjantek. Oczywiście, to tylko nasza opinia, ale chyba nie wątpicie, że co nieco się na kobietach znamy.

 

 

Nowe mundury pojawiać się będą sukcesywnie. „Granatowy kolor i furażerka - takie zmiany w policyjnym mundurze ćwiczebnym przewiduje projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W nowym mundurze ćwiczebnym służbę pełnić będą policjanci z wydziałów patrolowych, interwencyjnych, patrolowo-interwencyjnych oraz konwojowych” - czytamy w komunikacie MSWiA.

 

Dalej wyjaśnia się, że „czarny kolor mundurów ćwiczebnych obowiązuje od 1997 r. Na przestrzeni tych lat znacząco zmienił się chociażby rodzaj tkanin, które obecnie gwarantują większą wytrzymałość i komfort użytkowania. Wprowadzane zmiany wynikają zatem z potrzeby dostosowania tego ubioru do aktualnych wymogów służby oraz oczekiwań policjantów. Związane są także z utworzeniem nowego stanowiska – starszy dzielnicowy. Wszystko będzie wykonane z wytrzymałego i przewiewnego materiału”.

 

OK, wszystko rozumiemy. Materiały, wytrzymałość, wygoda. Ale nie mogło to wyglądać ładniej? Kto wpadł na pomysł, żeby młodym dziewczynom aż tak deformować nogi szerokimi nogawkami… No kto?

 

 

Na koniec zachęcamy do obejrzenia wideo ze zdjęciami policjantek z całego świata. Nie wszystkie rodzaje umundurowania są seksowne, ale na pewno przyznacie, że przynajmniej niektóre prezentują się lepiej niż te nowe, dla polskich policjantek.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska