Nieudana randka? Ta apka pomaga uciec

2017-06-14
Nieudana randka? Ta apka pomaga uciec

Nieudane randki się zdarzają. Najgorsze jest w nich to, że nie da się uciec. Nie da się? Twórcy aplikacji wpadli na genialny pomysł.

Siedzicie sobie i gawędzicie. Ale nie jak para na zdjęciu, pełni humoru. Ona coś papla, a ty masz ochotę zniknąć, teleportować się, natychmiast znaleźć się gdzie indziej. Co robić?

 

Powiedzieć, że jest niefajnie i po prostu uciec się nie da. To jednak poniżej pewnego poziomu. 

 

Właśnie o takich osobach - mężczyznach i kobietach - pomyśleli twórcy aplikacji Gotta Go. Na razie jest dostępna wyłącznie dla osób w krajach anglojęzycznych, ale pewnie wkrótce pojawi się jej polska wersja lub mutacja. 

 

Aplikacja wysyła powiadomienia o konieczności natychmiastowego dotarcia w jakieś miejsce. Ustawia się wszystko wcześniej: kto ma dzwonić i informację o jakim nieszczęściu wysłać. Potem wystarczy tylko ustawić czas i już dostaje się SMS-a albo wiadomość, że "Wiem, że to kłopotliwe, ale musisz pojawić się w pracy" albo "Bardzo źle się czuję, możesz zawieźć mnie do szpitala, mama".

 

Wystarczy partnerce pokazać wiadomość i gotowe. Tak, to kłamstwo, ale chyba lepsze niż powiedzenie "Nie ma sensu tego ciągnąć, jest beznadziejnie", prawda?

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska