Niemiecki klub kusi Cristiano Ronaldo dożywotnim zapasem piwa

2017-06-20
Niemiecki klub kusi Cristiano Ronaldo dożywotnim zapasem piwa

Występująca w trzeciej Bundeslidze Fortuna Koeln postanowiła dołączyć do grona chętnych do zatrudnienia portugalskiego zawodnika. Włodarze klubu zdają sobie jednak sprawę z własnych ograniczeń finansowych, więc postanowili podejść do tematu od nieco innej strony.

Po tym, jak Cristiano Ronaldo ogłosił zamiar opuszczenia Realu Madryt, w świecie sportu zawrzało. Dziennikarze i fani prześcigają się w wymyślaniu kierunków, w które może się udać portugalski gwiazdor. Nikt nie ma wątpliwości, że jeśli rzeczywiście dojdzie do transferu, będziemy świadkami absolutnego rekordu, jeśli chodzi o sumę zapłaconą kiedykolwiek za zawodnika. W grę wchodzą zatem tylko najbogatsze kluby – mało kto poza Manchesterem United i City, Paris Saint Germain lub którymś z zespołów z ligi chińskiej będzie w stanie wykupić Ronaldo i opłacić jego kontrakt. Co nie znaczy, że mniejsze kluby nie próbują swoich sił.

 

Jednym z nich jest niemiecka Fortuna Koeln – klub, który ostatni sezon zakończył na szesnastym miejscu w tabeli trzeciej Bundesligi. Zespół oczywiście nie może sobie pozwolić na stworzenie takiego kominu płacowego (zapewne wynika to z obaw o morale innych piłkarzy), ale wpadli na inny pomysł – na oficjalnym koncie na Twitterze zaproponowali Ronaldo dożywotni zapas lokalnego piwa Koelsch, jeśli ten zdecyduje się podpisać kontrakt z Fortuną.

 

 

Cóż, Cristiano nie wygląda na człowieka, który gustowałby w piwie, a zapewne gdyby chciał, mógłby kupić wszystkie browary zlokalizowane w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Kolonii, więc zapewne nie skusi się na tę atrakcyjną ofertę. Przyszłość zawodnika pozostaje zatem nieznana – nie wiadomo, do którego klubu ostatecznie trafi, ale z pewnością nie będzie to Bolton Wanderers. Londyński zespół ogłosił bowiem, że nie ma zamiaru zabiegać o podpis CR7.

 

 

foto: FameFlynet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska