Elektrownia nuklearna szuka stażystki. Kandydatki pozują w bikini i zbierają lajki

2017-06-26
Elektrownia nuklearna szuka stażystki. Kandydatki pozują w bikini i zbierają lajki

Czeska elektrownia jądrowa w Temelinie przeprowadziła interesujący konkurs na staż – o tym, kto się na niego dostanie decydował konkurs na Facebooku, a kandydatki pozowały w bikini.

„Dajcie lajka i pomóżcie jednej z kandydatek dostać się na staż” – taki konkurs ogłosiła na swoim facebookowym profilu czeska elektrownia nuklearna w Temelinie. Najpierw we wnętrzu chłodni kominowej na terenie wspomnianej elektrowni wykonano sesję zdjęciową, w której wzięło udział 10 uczestniczek konkursu „Maturantka 2017”. Ta, która zebrałaby najwięcej lajków miałaby otrzymać tytuł „Maturantka Energii” oraz możliwość odbycia dwutygodniowego stażu w Temelinie.

 

 

 

Pomysł nie wszystkim przypadł jednak do gustu – pojawiły się głosy, że wybór kandydatki do pracy (nawet jeśli chodzi tylko o dwutygodniowy staż) na podstawie zebranych lajków na Facebooku (a te z kolei biorą się z oceny wyglądu) jest czymś niewłaściwym i nie powinno mieć miejsca. Kontrowersji całej sprawie dodaje fakt, że większościowym udziałowcem elektrowni jądrowej w Temelinie jest skarb państwa Republiki Czeskiej. Ostatecznie z pomysłu się wycofano i ogłoszono, że wszystkie 10 uczestniczek sesji otrzyma możliwośc odbycia stażu. Jeśli oczywiście wyrażą taką chęć.

 

 

foto: facebook.com/ICTemelin/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska