Słynna aktorka o seksie oralnym dowiedziała się z... "Gry o tron"

2017-07-04
Słynna aktorka o seksie oralnym dowiedziała się z... "Gry o tron"

Sophie Turner, która w serialu "Gra o tron" gra Sansę Stark udzieliła ciekawego wywiadu. Z jej słów wynika, że podstawy wiedzy o seksie zaczęrpnęła ze scenariusza produkcji HBO.

Sophie Turner ma dziś 21 lat. Jak widać na zdjęciu jest piękną kobietą, na dodatek świadomą swojej kobiecości. Obserwującym ją paparazzi bez żenady pokazuje, co myśli o nich i o ich pracy.

 

Jednak kiedy ruszał serial na podstawie książek George'a R.R. Martina Sophie miała 15 lat - to było w 2011 roku. Sansa Stark, bo w tej roli obsadzono Turner, była nawet młodsza niż kreująca ją aktorka, ale prawa w Westeros nie mają nic wspólnego z realnymi. Tam za mąż wychodzi się znacznie wcześniej.

 

A skoro za mąż, to ma się i wynikające z zamążpójścia obowiązki. No właśnie... Jak się okazuje Sophie Turner wyrosła w konserwatywnym domu. Brytyjska aktorka w udzielonym "The Times of London" wywiadzie przyznała, że miała mgliste pojęcie o seksie. A już o seksie oralnym nie wiedziała nic: "Po raz pierwszy dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak seks oralny, kiedy czytałam scenariusz serialu. Pomyślałam... Wow! Ludzie naprawdę to robią? To niesamowite! Teraz sobie myślę, że to był właśnie początek mojej seksualnej edukacji, pojawienie się w "Grze o tron"".

 

Sophie Turner jest dziś niezwykle popularna. Oprócz gry w słynnym serialu pojawia się coraz częściej na dużym ekranie. W "X-Men: Apocalypse" zagrała Jean Grey.

 

Tymczasem na małe ekrany w połowie lipca trafi siódmy już sezon "Gry o tron", którego zwiastun możecie zobaczyć tutaj.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska