Fidget Spinner na piersiach

2017-07-07
Fidget Spinner na piersiach

Jeśli macie dzieci albo młodsze rodzeństwo, pewnie wiecie czym jest Fidget Spinner. W tej chwili naprawdę trudno tego nie wiedzieć. A jeśli jesteście facetami, pewnie wiecie też czym są „pasties”. Zgadujemy jednak, że nikt z was nie wpadł na pomysł, żeby połączyć jedno z drugim...

Dla porządku i na wszelki wypadek wyjaśnimy. Fidget Spinner to prosta zabawka, którą teraz bawią się wszystkie dzieciaki. Coś takiego kiedyś jojo. Spinner to właściwie cztery łożyska połączone trwałym tworzywem, a cała zabawa polega na wprawianiu zabawki w ruch obrotowy. I to właściwie tyle, chociaż znamy już na przykład przypadek Fidget Spinnera wysadzanego diamentami. Pastie natomiast to ozdoba zakładana przez kobiety na sutki, najczęściej przez striptizerki. Co się z tym robi? Cóż, nosi. Można też pokręcić.

 

Wszyscy spędzamy sporo czasu w internecie, dzięki czemu wiemy, że nie ma takiej rzeczy, na którą ludzie by nie wpadli. Albo już nie wpadli. Wpadli więc również na pomysł stworzenia pastie z Fidget Spinnera! Trudno wam w to uwierzyć? No to patrzcie!

 

 

Na tym zresztą nie koniec. Gdybyście (wy albo wasze partnerki) koniecznie chcieli zrobić takie cudo samodzielnie, spieszymy z pomocą! A właściwie nie my, co – znowu! – internet.

 

 

A jak się bardzo chce, to można kręcić Spinnerem także bez zdejmowania stanika.

 

 

Kiedy na to patrzymy, przypomina nam się jak przed świętami dziewczyny przebierały swoje piersi za renifery. Ale tak szczerze mówiąc, to zawsze kiedy słyszeliśmy o „bawieniu się piersiami”, myśleliśmy o czymś trochę innym...

 

fot. Twitter

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska