Powstał komitet wyborczy The Rocka

2017-07-12
Powstał komitet wyborczy The Rocka

Ewentualna kandydatura Dwayne'a „The Rocka” Johnsona na prezydenta Stanów Zjednoczonych nabiera kształtów i robi się z niej coraz poważniejsza sprawa. Właśnie powstał komitet wyborczy „Run The Rock 2020”.

Informowaliśmy już o tym, że Dwayne „The Rock” Johnson zamierza kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ten sam The Rock, który zagra w nowej wersji Jumanji i bryluje na ekranach w filmowej wersji Słonecznego patrolu. Wydaje się to oczywiście dziwne i nie na miejscu. Ale czy świat inaczej reagował na pierwsze informacje o kandydaturze Donalda Trumpa? A jak jest teraz – każdy wie.

 

Przypomnijmy, że The Rock najpierw napisał o swoim pomyśle na Twitterze. Pół żartem, pół serio, ale zrobił się szum. Kiedy po jakimś czasie wrestler i aktor udzielał wywiadu magazynowi „GQ” cała sprawa brzmiała już poważniej. The Rock sam zaczął wierzyć w swój pomysł.

 

Kampania Run The Rock 2020 na razie nie jest oficjalnie powiązana z postacią ewentualnego kandydata. Jest za nią odpowiedzialny niejaki Kenton Tilford. Jeszcze nie wiadomo – facet może być internetowym trollem, a może faktycznie przygotowywać grunt pod kandydaturę The Rocka. Można jednak wyśledzić, że Tilford już od pierwszych wpisów na Twitterze gorąco popierał zamiary aktora.

 

A sam Johnson? Odkąd zaczęło się całe zamieszanie zdążył wystąpić na konwencji Republikanów, a z wywiadu w „GQ” wiemy, że do sprawy prezydentury podchodzi poważnie... przynajmniej na tyle, na ile jest w stanie. – Jakiś rok temu pomysł, żeby wystartować zaczął się robić coraz poważniejszy. Mam w sobie poczucie powagi, które każe mi odpowiedzieć sobie szczerze i z szacunkiem na pytanie: czy powinienem to zrobić? Nie chcę być niepoważny i obiecywać: Wprowadzę trzydniowe weekendy! Stop podatkom! – mówi The Rock.

 

Cóż, do 2020 roku zostało jeszcze trochę czasu! Będziemy trzymać rękę na pulsie.

 

fot. FameFlyNet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska