Michelle Obama śpiewa w samochodzie

Michelle Obama śpiewa w samochodzie

Wciąż aktualna pierwsza dama wystąpiła w youtube'owym karaoke. Wraz z prowadzącym program (i samochód) Jamesem Cordenem Obama brawurowo wykonała m.in. hity Steviego Wondera i Beyonce. Zobaczcie!

Słyszeliście o The Late Show with James Corden? Jeśli mieszkalibyście w Stanach Zjednoczonych – chyba nie moglibyście nie słyszeć. Program bije tam rekordy popularności. James Corden to obecnie jeden z najbardziej znanych youtuberów w USA. Swój sukces zawdzięcza m.in. prostemu, ale skutecznemu pomysłowi: Carpool Karaoke. O co chodzi? Corden zaprasza do swojego samochodu sławy... i śpiewa razem z nimi przeboje innych sław. Lista gości jest imponująca – w programie brali już udział choćby Justin Bieber, Selena Gomez i Adele.

 

W ostatnim odcinku przyszła pora na prawdziwą bombę. Corden nie zawahał się zaprosić do swojego auta samej Pierwszej Damy. A co najlepsze, ona zaproszenie przyjęła. Śpiewała może trochę mniej niż poprzedni goście, ale i tak śpiewała dużo i z zaangażowaniem. Warto zobaczyć, jak Michelle Obama wciela się choćby w rolę Beyonce. W przerwach pomiędzy kolejnymi wyczynami wokalnymi znalazło się oczywiście trochę miejsca na luźne pogawędki, na przykład o... Snapchacie. Obama i Corden dowcipkują i dużo się śmieją, ale chwilami uderzają także w nieco poważniejsze tony. W końcu do Pierwsza Dama.

 

W pewnym momencie do samochodu niespodziewanie wsiada Missy Elliott. Wtedy Land Rover Cordena robi się najbardziej imprezowy. I chyba najciekawszy, bo przecież zobaczenie rapującej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych jeszcze do niedawna nie wydawało się możliwe. Okazuje się, że z rapem Obama radzi sobie całkiem nieźle.

 

 

A skoro już jesteśmy w temacie – zobaczcie artykuł, w którym piszemy o typach ludzi, których spotyka się na imprezach karaoke. Jak myślicie, który z nich reprezentuje Michelle Obama?

 

Zobacz też:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska