Sofia Vergara: „Mam tak wielkie piersi, że nie mogę robić pompek!”

2017-08-03
Sofia Vergara: „Mam tak wielkie piersi, że nie mogę robić pompek!”

Pochodząca z Kolumbii aktorka to kolejna gwiazda, która musi się zmagać z naprawdę poważnym problemem.

Jakiś czas temu jedna z naszych największych ulubienic, czyli Emily Ratajkowski, skarżyła się, że chociaż rozmiar piersi jest atutem w mediach społecznościowych, to skutecznie hamuje rozwój kariery aktorskiej. Emily twierdziła, że z powodu dużych piersi nie jest traktowana poważnie przez przedstawicieli przemysłu filmowego.

 

 

Cóż, sami nie posiadamy dużych piersi, więc trudno nam stwierdzić, czy ich posiadanie stanowi duży problem, ale najwidoczniej tak jest – kolejna po pannie Ratajkowski gwiazda mówi, że ich rozmiar przeszkadza w życiu. Mowa o Sofii Vergarze – aktorce, znanej między innymi z takiego hitu jak Maczeta zabija oraz serialu Współczesna rodzina. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Vergara opowiedziała o tym, jak duże piersi przeszkadzały jej w życiu:

 

„Chciałabym być trochę bardziej wysportowana, ale trudno to osiągnąć z takimi gigantycznymi piersiami. Mam je od trzynastego roku życia, a gdy zaszłam w ciążę i urodziłam dziecko urosły jeszcze bardziej. Nie jestem w stanie robić pompek” – skarży się Sofia.

 

 

Myślicie, że to koniec problemów powodowanych dużym biustem? Nic z tych rzeczy – sprawy jeszcze bardziej się komplikują… Pamiętacie o trendzie „ręcznego biustonosza”, który jakiś czas temu był popularny na Instagramie? Natura podstępnie uniemożliwiła pochodzącej z Kolumbii aktorce uczestnictwo w tej zabawie:

 

„Te wszystkie modelki mogły zakryć swój biust jedną ręką. Ja ledwo jestem w stanie to zrobić dwoma rękami!”

 

Sofia, mamy nadzieję, że jednak jesteś w stanie jakoś z tym żyć!

 

foto: fameflynet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska