Takiego smaku prezerwatyw jeszcze nie było!

2017-08-10
Takiego smaku prezerwatyw jeszcze nie było!

Pewna hinduska firma sprawiła, że wyrażenie „ostry seks” nabrało nowego, bardziej dosłownego znaczenia.

Smakowe prezerwatywy nie są niczym nowym – nawet jeśli ktoś z nich nie korzystał, to zapewne doskonale zdaje sobie sprawę z ich istnienia. Najczęściej są dostępne w smakach owocowych – bananowy, truskawkowym, malinowym itp. Jak się jednak okazuje, wyobraźnia firm produkujących smakowe kondomy sięga dużo dalej…

 

 

 

Uściślając, mamy na myśli indyjską firmę Manforce Condoms, która postanowiła wprowadzić do tego segmentu nieco więcej egzotyki, bazując przy okazji na tradycjach kulinarnych swojego regionu. Ogłoszono bowiem, że do sprzedaży trafią prezerwatywy o smaku achari. Czym jest owo achari? To pikantny sos, który najczęściej w kuchni hinduskiej towarzyszy kurczakowi.

 

I w tym momencie musimy przyznać, że jesteśmy nieco skonsternowani. W skład achari wchodzi bowiem chili – i nie bardzo jesteśmy w stanie wyobrazić sobie sytuację, w której ta przyprawa nawiązuje kontakt z jakby nie było dość wrażliwymi częściami ciała. I nie chcielibyśmy przekonywać się o tym na własnej skórze. Jak się okazuje, nie jesteśmy w tym zdaniu odosobnieni.

 

 

 

Jeśli chodzi o innowacje w kwestii antykoncepcji, to chyba bardziej przemawiają do nas inne pomysły – na przykład prezerwatywa w sprayu.

 

foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska