Duże piersi? Młodzieży nie kręcą!

2017-08-22
Duże piersi? Młodzieży nie kręcą!

To się w głowie nie mieści, ale wygląda na to, że milenialsi zastopowali odwieczną fascynację mężczyzn dużymi piersiami. Nawet wielki biznes na tym traci!

Ach ta dzisiejsza młodzież! Samo zło ;-)

 

Z danych statystycznych opublikowanych na naszej ulubionej stronie internetowej PornHub wynika, że pokolenie milenialsów nie przepada za dużymi cyckami. W ogóle obfite biusty ich nie interesują. Hej, myśleliśmy, że interesują wszystkich, od zawsze i na zawsze. Hmmm...

 

Czasy się jednak zmieniają. Chociaż może chodzi tylko o to (wciąż żyjemy nadzieją), że duże piersi na filmach porno są sztuczne, a karmieni jarmużem i mlekiem bez laktozy milenialsi nie znoszą wszystkiego co sztuczne? Trzeba by ich zapytać...

 

W każdym razie dane pokazują, że w sumie wyszukiwania piersi w witrynie stanowią zaledwie 1,5 procent wszystkich wyszukiwań, co jest niewiarygodnie małą liczbą.

 

A jeśli chodzi o rozmiar i naturalność? Większość gości (nie tylko milenialsów) woli duże, podarowane przez naturę melony, a nie cytrynki, piegi albo brzoskwinki. Przynajmniej takich szukamy.

 

 

„Liczba wyszukiwań dużych piersi jest dziesięciokrotnie większa niż małych, a naturalnych jest około pięciokrotnie większa niż fałszywych” - wyjaśnia raport, sugerujący, że milenialsi i ich poszukiwania są błędem statystycznym.

 

Badanie wykazało również, że krajem najbardziej zainteresowanym „foobs” (fake boobs = silikonowymi piersiami) jest Dania, a krajem, w którym mają to gdzieś – Bangladesz. Co więcej, kraj, który szuka „dużych piersi” to Nigeria, podczas gdy Egipt wręcz przeciwnie. Z kolei krajem największych poszukiwań „małych piersi” jest Finlandia.

 

Jak się okazuje, brak zainteresowania milenialsów cyckami, ma swoje biznesowe konsekwencje! Np. amerykańska sieć restauracji Hooters, która znana jest z tego, że w obsłudze pracują biuściaste kelnerki, musi zamykać kolejne knajpy. Sieć skurczyła się o 7 proc. między 2012, a 2017 rokiem.

 

Hej, milenialsi, może byście się ogarnęli?!

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska