Rudzi faceci uprawiają więcej seksu dzięki Edowi Sheeranowi

2017-09-12
Rudzi faceci uprawiają więcej seksu dzięki Edowi Sheeranowi

Popularność pochodzącego z Wielkiej Brytanii piosenkarza przekłada się na zainteresowanie kobiet rudowłosymi mężczyznami – mówi się już o „efekcie Sheerana”.

Powiedzmy sobie szczerze – rudzi faceci nie mają łatwego życia. Nie dość, że w przytłaczającej większości przypadków ich pierwsza ksywka to „Rudy”, to jeszcze muszą walczyć z krzywdzącym stereotypem, mówiącym o braku posiadania przez nich dusz.

 

 

Okazuje się jednak, że los facetów obdarzonych tym kolorem włosów uległ w ostatnim czasie znaczącej poprawie. Jedno z internetowych kasyn przeprowadziło badanie, wedle którego wynika, że kobiety o wiele częściej niż w poprzednich latach uważają rudych mężczyzn za atrakcyjnych. Podobne wnioski można wysnuć z ankiety przeprowadzonej przez serwis OnePoll – 35% kobiet, które wzięło w niej udział przyznało się, że patrzy o wiele przychylniejszym okiem na gości w typie Eda Sheerana. I to właśnie ogromnej popularności brytyjskiego piosenkarza przypisuje się ten trend. Tak na ten temat wypowiedział się człowiek ze wspomnianego kasyna:

 

„To, że rudzi faceci cieszą się większą popularnością niż kilka lat temu nie jest dużym zaskoczeniem. Rude włosy są popularne u celebrytów obojga płci – z jednej strony mają je Emma Stone i Isla Fisher, a z drugiej Ed Sheeran. Dzięki nim coraz więcej ludzi docenia ten kolor”.

 

Sam Ed Sheeran wydaje się być zadowolony z sytuacji:

 

„Wielu rudych facetów w Wielkiej Brytanii korzysta z mojej popularności. Nie mam nic przeciwko – w końcu możemy uprawiać seks! To bardzo dobra rzecz.”

 

O sporej popularności rudych włosów świadczy chociażby fakt, że na rynku ukazuje się magazyn dedykowany ich miłośnikom.

 

foto: monchak / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska