Pies czy kot? Są zwierzęta, które czynią nas bardziej seksownymi!

2017-09-12
Pies czy kot? Są zwierzęta, które czynią nas bardziej seksownymi!

Brzmi to absurdalnie, ale okazuje się, że inaczej patrzymy na posiadaczki kotków i piesków. A kobiety patrzą inaczej na nas, przez pryzmat zwierząt, jakie posiadamy.

"Amerykańscy naukowcy odkryli...". Ile razy czytaliście tekst, który rozpoczyna się od tych słów? Pewnie wiele razy, ale dajcie się skusić na jeszcze jeden. Bo nauka zajmuje się naprawdę wszystkim, w tym tak wydaje się absurdalnymi rzeczami, jak ocena seksowności przez pryzmat posiadanego zwierzątka domowego.

 

Okazuje się, że kobiety inaczej postrzegają seksowność psiarzy i kociarzy. Także dla nas posiadaczki kotków i piesków są seksowne bardziej lub mniej.

 

Ale do rzeczy. Według kobiet najseksowniejsi faceci to ci, którzy posiadają psy średniej wielkości (są przez to seksowniejsi o 6,9 proc.). Na kolejnych miejscach znaleźli się posiadacze małych psów (3,5 proc.) i szczeniaczków (2,9 proc.). Poza podium znaleźli się ci, którzy mają duże groźne psy (2,6 proc.) i małe kotki (0,4 proc.). Wreszcie - uwaga - najważniejsze. Fakt posiadania kota dużego obniża wg kobiet seksowność mężczyzn - o 0,1 proc.

 

A jam my patrzymy na kobiety? Najseksowniejsze są dla nas dziewczyny, które mają szczeniaczki (aż o ogromne 23,8 proc.). Na drugim miejscu są kociary (4,8 proc.) i właścicielki kociątek (3,7 proc.). Poza podium znalazły się te dziewczyny, które mają małe psy (3,4 proc.) i średnie psy (3,4 proc.). Najmniej seksowności jako bonusa dostają właścicielki dużych psów (1,8 proc.).

 

Z góry przepraszamy, że w badaniu nie uwzględniono akwarystek i akwarystów, posiadaczek i posiadaczy papużek, węży, jaszczurek, chomików, szczurów i świnek morskich.

 

Ej, amerykańscy uczeni, czas nadrobić to niedopatrzenie! 

 

 

Źródło: iStock, Petsies

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska