Włożył przyrodzenie w talerz na siłowni, uwalniali go strażacy

2017-09-20
Włożył przyrodzenie w talerz na siłowni, uwalniali go strażacy

Trudno nam wyobrazić sobie, jakie ćwiczenie chciał wykonać pewien Niemiec na siłowni w Wormacji…

Siłownia to wspaniałe miejsce – dysponując odpowiednią determinacją i wiedzą możemy dzięki dostępnemu tam wyposażeniu przekształcić się w Brada Pitta z czasów Fight Clubu. Ewentualnie w Rocky’ego Balboę. Kluczem jest jednak – chociaż oczywiście nie jedynie – odpowiedni dobór ćwiczeń. Bo w przypadku, gdy odpowiedniej wiedzy nam zabraknie, możemy doznać bolesnej kontuzji, która wykluczy nas z ćwiczeń na wiele tygodni.

 

Zakładamy, że tak było w przypadku pewnego siłacza-amatora, który swoją muskulaturę usiłował budować na jednej z siłowni w niemieckiej Wormacji. Niestety (hm, właściwie to na szczęście) nie znamy jego rozpiski treningowej i nie wiemy, jakie dokładnie ćwiczenie wykonywał feralnego dnia 15 września 2017 roku. Jego efekt był jednak dość niecodzienny – w dziurze talerza o wadze 2,5 kilograma utknęła bowiem „intymna część” jego ciała. Delikwent najpierw został przewieziony do najbliższego szpitala, jednak lekarze nie byli w stanie mu pomóc, dlatego o pomoc poprosili… strażaków, którym udało się rozbić talerz, nie czyniąc przy tym szkody nieszczęśnikowi.

 

 

 

Strażacy, nie zagłębiając się w szczegóły, przestrzegli innych uczęszczających na siłownię, żeby nie próbowali tego typu „ćwiczeń”. Wygląda też na to, że bohater całego zamieszania będzie musiał poszukać sobie innej siłowni...

 

foto: https://www.facebook.com/Feuerwehr-Worms

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska