Happy Meal z kokainą w McDonald's

2017-10-06
Happy Meal z kokainą w McDonald's

"Big Maca, podwójnego cheesburgera, duże frytki, colę i ścieżkę kokainy poproszę". Takie zamówienie można było składać w jednym z McDonaldów.

Oczywiście, to żart. Aż tak liberalnie nie było. Niemniej jeden z barów szybkiej obsługi zamienił się w centrum handlu narkotykami, głównie kokainą i crackiem, oferując specyficzne Happy Meals.

 

Pewien menedżer „restauracji innej niż wszystkie” z nowojorskiej dzielnicy Bronx został aresztowany przez policję w ramach policyjnej akcji pod kryptonimem „Operation Off the Menu”. Będzie sądzony za sprzedaż wartej tysiące dolarów kokainy i cracku. Wpadł po zakupie kontrolowanym przeprowadzonym przez oficerów Departamentu Policji w Nowym Jorku (NYPD), który był rezultatem śledztwa funkcjonariuszy Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Department of Homeland Security).

 

Jak wynika z informacji policji, menedżer Frank Guerrero był bardzo kreatywny w formie swoich dostaw. Pracował w barze na Bronksie na nocne zmiany od ośmiu lat, ostatnio jako ich dyrektor. Z raportu wynika, że umieszczał narkotyki w torbach na śmieci z McDonalda, jeśli sprzedawał je hurtowo. Detalicznie z kolei wkładał kokainę do zestawów powiększonych. Czasami też ukrywał narkotyki w dozowniku mydła w toalecie McDonalda.

 

Frank Guerrero spędzi w więzieniu kolejnych kilka lat swojego życia.

 

Fot: Wikimedia.commons.org

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska