Chłodziarka do piwa, jakiej nie widzieliście [VIDEO]

2017-10-23
Chłodziarka do piwa, jakiej nie widzieliście [VIDEO]

Do szczęścia wystarczy czasami tylko jedno: dobrze schłodzona puszka piwa. A co powiecie na chłodziarkę, która będzie je w was wystrzeliwać?

Chłodziarek do piwa są setki: duże, małe, kolorowe, drogie i tanie. Wszystkie spełniają swoje podstawowe zadanie, czyli chłodzą piwo. I wydawałoby się, że to wystarczy.

 

Jednak pewna amerykańska firma firma doszła do wniosku, że nie i postanowiła dodać do chłodzenia szczyptę humoru i... współzawodnictwa. Opracowała urządzenie, które jest chłodziarko-armatką do czynienia piwa zimnym i wystrzeliwania puszek wprost w dłonie potrzebujących. Tak działa "Cooler Cannon":

 

 

Jak obsługuje się urządzenie? To też jest niezłe, bo za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Strzał następuje po naciśnięciu przycisku na smartfonie.

 

Oczywiście, jest cała masa zagrożeń. Jeśli piwa wypije się za dużo (w chłodziarce mieści się 18 puszek), to są problemy ze złapaniem napoju. No ale, ktoś zawsze złapie!

 

PS. Chłodziarka dopiero wejdzie do produkcji, firma, która ją stworzyła zebrała fundusze za pośrednictwem crowdfundingu. Cena ma nie przekroczyć 140 dolarów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska