Rosjanki wynajmują prywatne samoloty, żeby podbić swoją wartość na rynku!

2017-10-23
Rosjanki wynajmują prywatne samoloty, żeby podbić swoją wartość na rynku!

Rosja to stan umysłu, jak drwią niektórzy. Mamy na to kolejny dowód, tym razem dotyczący modelek, Instagrama i "wartości rynkowej" pięknych dziewczyn.

Na początku musimy was nieco wtajemniczyć w medialną kuchnię. To, że świat zwariował, to wiecie. Ale to, że Instagram - portal społecznościowy służący do publikowania zdjęć - bywa trampoliną do sukcesu finansowego, już pewnie nie każdy z was.

 

A jednak, bywa. Początkujące i nikomu nieznane modelki, publikują zdjęcia na Instagramie (znacie wiele z nich z naszych galerii). A potem czekają aż liczba obserwujących je osób naprawdę urośnie. Mając setki tysięcy i miliony followersów można zacząć na tym zarabiać, chociażby zostając dostrzeżoną przez agencję modelek lub na kontraktach reklamowych.

 

Zjawisko występuje na całym świecie, ale silne jest zwłaszcza w Rosji. Tamtejsze ślicznotki robią wszystko, by przyciągnąć fanów (np. ryzykują życiem jak Wiktoria Odinctowa) lub publikując naaprawdę wyzywające zdjęcia, jak Anastazja Kwitko).

 

Pewna rosyjska firma (Private Jet Studio), posiadająca własny odrzutowiec, postanowiła to wykorzystać i wynajmuje samolot na krótkie sesje. Dzięki temu można zrobić sobie zdjęcia "na Instagrama": luksusowe, pełne przepychu i ociekające zaje... no sami wiecie czym.

 

Koszt usługi to 250 dolarów za dwie godziny (w cenę wliczony fotograf). Oczywiście samoloty Private Jet Studio można też wynająć na dłużej, po to żeby latały. No ale to oferta dla biznesmenów, a nie instagramowych gwiazdeczek.

 

 

 

 

 

 Acha, można też wynająć samolot, żeby zrobić zdjęcie psu (i udawać, że ma się tyle kasy, by wozić pupila prywatnym jetem).

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska