Mężczyźni w typowo "babskich" pozach

Mężczyźni w typowo "babskich" pozach

Grupa gości prowadzących na Facebooku popularny humorystyczny fanpage wpadła na świetny pomysł. Chłopaki postanowili zrobić sobie zdjęcia wzorowane na fotografiach zamieszczanych w mediach społecznościowych przez kobiety.

Wszyscy intuicyjnie wiemy o co chodzi. Wiele dziewczyn, które mamy na Facebooku wrzuca takie zdjęcia w dużą regularnością. Selfie wprawdzie jakiś czas temu ni z tego ni z owego przestało być domeną kobiet (przynajmniej selfie turystyczne, bo może niekoniecznie takie w łazience przed imprezą), ale wariantów są tysiące. Żeby wymienić na chybił-trafił: zdjęcia stóp, pozowane zdjęcia plażowe, zdjęcia dokumentujące dziewczyńskie szaleństwa (np. ze zdjętymi stanikami, oczywiście plecami do obiektywu), w zamierzeniu niemal „mistyczne” zdjęcia kobiet w ciąży, zdjęcia z małymi przyjemnościami typu lody, relaks i kawa. Wymieniać można naprawdę w nieskończoność.

 

 

Na co dzień oczywiście raczej nie zawracamy sobie tym głowy i oglądamy te fotografie tylko w przypadku, kiedy akurat jedna z takich modelek dnia codziennego wzbudzi nasze szczególne zainteresowanie. Jednak co z tego, skoro i tak możliwe warianty znamy na pamięć? Jedno jest pewne – większość z nas (mówiąc „większość”, a nie „wszyscy” jestem bardzo ostrożny!) nie rozumie, po co robić sobie takie zdjęcia i nie wyobraża sobie w podobnych fotograficznych rolach siebie. Ale od czego mamy komików? Grupa Thunder Dungeon – w dodatku złożona z facetów zdecydowanie nie „zniewieściałych” – postanowiła złamać to tabu. Efekt? Jest śmiesznie!

 

Dziewczyny zresztą też nie powinny się obrazić – od tego mamy stereotypy, żeby się pośmiać. Zresztą żadna kobieta nie jest w stanie nas przekonać, że zjawisko nie istnieje, skoro obserwujemy je codziennie, zawsze kiedy włączamy komputery. A czasami także na żywo, bo pewnie niejednemu z nas zdarzyło się być świadkiem powstawania takiej sesji.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska