Awaryjne lądowanie: żona odkryła romans męża!

2017-11-08
Awaryjne lądowanie: żona odkryła romans męża!

Chwile grozy przeżyli pasażerowie samolotu Qatar Airways. Maszyna musiała lądować awaryjnie, ponieważ jedna z pasażerek odkryła, że jej mąż ma romans.

To brzmi trochę jak dowcip, ale wydarzyło się naprawdę.

 

Samolot leciał z Dohy na Bali. Po drodze wszyscy poszli spać. Wszyscy? No niestety nie. Pewna para Irańczyków (podróżowali z dziećmi) uraczyła się wcześniej sporą dawką alkoholu. On zasnął, dzieci zasnęły, a ona nie. Wyjęła z kieszeni męża smartfona i korzystając z tego, że ten śpi jak zabity, odblokowała urządzenie używając jego odcisku palca.

 

Co znalazła w środku? Można się tylko domyślać, że dowód zdrady. W każdym razie ważny jest efekt. Żona dostała furii. Zrobiła taką awanturę, mężowi, obsłudze i wszystkim, którzy weszli jej w drogę, że samolot musiał lądować na lotnisku w Indiach, w Ćennaj (dawniej Madras).

 

Para została zatrzymana przez policję, samolot poleciał dalej, na Bali. Jak się okazało, zdradzona żona i niewierny mąż nie mieli wiz indyjskich, zatem zostali odesłani do Kuala Lumpur następnym lotem, a potem z powrotem do Dohy. Oczywiście razem, choć cały czas towarzyszyła im ochrona.

 

Zdradzona żona zostanie obciążona kosztami awaryjnego lądowania. A co przeżył mąż, możemy się tylko domyślać.

 

Fot: Commons.wikimedia.org

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska