Cristiano Ronaldo królem japońskich reklam!

Cristiano Ronaldo królem japońskich reklam!

Jak wiadomo, za pieniądze i ksiądz się modli. A co za pieniądze robi piłkarz? Błaznuje w azjatyckich filmikach reklamowych.

Cristiano Ronaldo jest uwielbiany w dalekiej Azji. Młode Japonki uważają go za ideał męskiego piękna i przedstawiciela klasycznej, zachodniej urody. Piłkarz chętnie odwiedza swoich azjatyckich fanów, przy okazji współpracując z tamtejszymi producentami. Warto zobaczyć choć dwa produkty, na których reklamę, dał się skusić piłkarz Realu Madryt.

1. SixPad

Reklamowane jako "Body Revolution" urządzenie do stymulacji mięśni.

Podczas prezentacji produktu w Tokio, Ronaldo przecierał oczy ze zdziwienia, gdy zobaczył urządzenie zamontowane na... brzuchu swojego klona. Nie doczytał zapisów umowy, która przewidywała, że "nowy" Ronaldo zostanie wydrukowany na drukarce 3D. Podczas prezentacji Ronaldo napinał mięśnie i pozwalał je dotykać prowadzącym. Zrobił też kilka brzuszków, ku uciesze tłumów zebranych w studiu Japonek, które krzyczały, że jest "kawaii" - czyli słodki. Obstawiamy w ciemno, że król strzelców w Japonii też strzelił jakiegoś gola.

2. Pao Facial Fitness

To najzabawniejszy przedmiot, który reklamował Ronaldo. Urządzenie do poprawy... uśmiechu.

Wygląda jak śmigło, które mocuje się w ustach, następnie dynamicznie rusza głową wzmacniając mięśnie ust. W międzyczasie każdy śmiałek zdąży zrobi z siebie pośmiewisko. Podczas prezentacji urządzenia w studiu telewizyjnym, postanowił je przetestować także prowadzący. Ronaldo nie wierzył w to, co widzi. My do dziś nie dowierzamy. 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska