Sedes obszyty materiałem z torebek Louis Vuitton wystawiony na sprzedaż

2017-11-10
Sedes obszyty materiałem z torebek Louis Vuitton wystawiony na sprzedaż

To coś więcej niż zwykły sedes – to dzieło artystki! „Nieco” wygórowana cena nie powinna zatem nikogo dziwić…

Jeśli istnieją ludzie, którym zależy na tym, żeby każda rzecz znajdująca się w ich domu miała na sobie logo znanej marki, to przedmiot właśnie wystawiony na sprzedaż w Los Angeles z pewnością przypadnie im do gustu. Dysponując odpowiednią kwotą (o której za chwilę) można wejść w posiadanie wyjątkowego sedesu, który został przerobiony przez Illmę Gore.

 

 

Illma Gore to artystka, o której świat usłyszał po tym, gdy narysowała karykaturę Donalda Trumpa – w jej wizji obecny prezydent Stanów Zjednoczonych był bardzo skromnie obdarzony przez naturę w pewnym strategicznym miejscu. Jej toaletowe dzieło jest jednak zdecydowanie bardziej spektakularne – aby je stworzyć, artystka zniszczyła 24 torebki Louis Vuitton.

 

 

Gore powiedziała: „Uwielbiam uczucie towarzyszące cięciu torebki za 2000 dolarów. Chęć destrukcji jest taka sama jak chęć kreacji”.

 

Artystka dodaje przy tym, że jej sedes nie jest jedynie dziełem sztuki i twierdzi, że jej nabywca „będzie miał możliwość siedzenia i korzystania z niego”. Cóż, nie wątpimy, że załatwianie swoich spraw na takiej toalecie jest przyjemniejsze od siedzenia na zwykłej porcelanie.

 

Cena za toaletę obszytą torebkami Louis Vuitton została ustalona na 100 tysięcy dolarów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska