Dziewczyny pokłóciły się o reklamę rajstop

2017-12-11
Dziewczyny pokłóciły się o reklamę rajstop

Platforma zakupowa Wish.com oburzyła świat i wywołała gigantyczną kłótnię między kobietami (głównie). Poszło o reklamę rajstop.

Kwestia wagi jest kwestią dla kobiet fundamentalną. I wywołującą ogromne emocje. Przykładem ostatnia kampania rajstop platformy zakupowej Wish.com, która wywołała burzę.

 

Firma wpadła na według nas śmieszny pomysł pokazania na swojej stronie rajstop plus size. Plus size, czyli dla kobiet o nieco bujniejszych kształtach. Ta bujność tym razem oznaczała wagę co najmniej 100 kg. To dużo, przyznacie. Ale nie nam oceniać, niech każdy waży ile chce.

 

 

Reklama i prezentacja rajstop na Wish.com polega na tym, że ogromny rozmiar odzienia prezentują... szczupłe modelki. Co widać na zdjęciach, i co nie powinno dziwić, dla nich rajstopy są po prostu gigantyczne.

 

No i rozpętała się burza. Kobiety zaczęły atakować Wish.com za robienie sobie jaj z kobiet plus size. Z kolei część komentatorek zaczęła bronić platformy za poczucie humoru. Co było dalej, to jesteście w stanie sobie wyobrazić, jeśli kiedykolwiek widzieliście prawdziwą kobiecą awanturę.

 

 

A wy? Co sądzicie?

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska