Przebój The Offspring w wykonaniu bohaterów 230 filmów

Przebój The Offspring w wykonaniu bohaterów 230 filmów

Prawdziwie benedyktyńską pracę wykonał pewien YouTuber, który przygotował nietypowy cover jednego z największych hitów z repertuaru grupy The Offspring - „Pretty Fly (For A White Guy)”.

Pretty Fly (For A White Guy) to jeden z największych (jeśli nie największy) przebój w dorobku amerykańskich weteranów punk rocka. Kawałek ujrzał światło dzienne w 1998 roku, kiedy to w sprzedaży ukazał się album Americana - jak się później okazało, była to druga najlepiej sprzedająca się płyta w dorobku grupy Dextera Hollanda (lepszy okazał się jedynie Smash z 1994 roku). Łącznie na świecie Americanę nabyło ponad 10 milionów osób.

 

YouTuber podpisujący się jako The Usual Suspect postanowił stworzyć nietypowy cover tego utworu. W tym celu wykorzystał fragmenty 230 filmów i z bardzo krótkich wypowiedzi ich bohaterów skleił cały tekst Pretty Fly (For A White Guy). Wśród filmów, z których czerpał znalazły się między innymi Głupi i głupszy, Terminator 2: Dzień Sądu, Toy Story, Nowe Szaty Króla, Shrek, Spider-Man, Król Lew oraz Harry Potter. Ciekawe, czy komuś uda się rozpoznać je wszystkie bez pomocy wyszukiwarki.

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy The Usual Suspect porwał się na stworzenie tego typu coveru. W styczniu 2016 roku na jego kanale w serwisie YouTube pojawił się utwór In The End z repertuaru grupy Linkin Park, do którego zostało wykorzystanych mniej, bo 185 filmów. Wówczas autor tworząc cover użył między innymi fragmentów z takich obrazów, jak Mroczny Rycerz, Ace Ventura: Psi Detektyw, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, 12 gniewnych ludzi oraz Kill Bill.

 

 

The Usual Suspect z pewnością wybrał ciekawy sposób na zdobycie popularności w Internecie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe covery!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska