Intymny prezent z twoją podobizną

2017-12-12
Intymny prezent z twoją podobizną

Jeśli nadal szukacie świątecznego prezentu dla swojej dziewczyny, to możecie przestać – nic lepszego wam się nie trafi.

Co roku miliony facetów na całym świecie stają przed tym samym dylematem – jaki prezent kupić dziewczynie? Z jednej strony dobrym pomysłem byłoby obdarowanie jej czymś, co kojarzyłoby się jej tylko i wyłącznie z tobą (najlepiej wykonanym własnoręcznie), a z drugiej strony stworzenie takiego prezentu mogłoby zająć sporo czasu i wykorzystania zdolności manualnych, które nie każdy posiada.

 

Na szczęście istnieje prezent, który jest jednocześnie osobisty (w sumie tak bardzo, że bardziej być nie może), a z drugiej mało angażujący, jeśli chodzi o proces jego tworzenia. Pewna szwedzka firma wpadła bowiem na pomysł produkowania… spersonalizowanych dildo.

 

 

Ich produkt nazywa się Wobbling Willy i jak niemal każdy wspaniały pomysł jest oparty na dość banalnym patencie. Jest to bowiem nic innego jak zwykłe dildo, na którym producent montuje trójwymiarowy model głowy, tworzony na podstawie przesłanego zdjęcia. Jeśli więc zdecydujesz się sprezentować swojej dziewczynie taki gadżet, to nawet gdy wyjedziesz, ona będzie mogła mieć cię w… przy sobie.

 

Wobbling Willy kosztuje 88 dolarów, a firma chwali się na swojej stronie internetowej, że wysyła zamówienia do wszystkich krajów świata.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska