Przedawkował Viagrę, wywołał skandal na lotnisku

2018-01-09
Przedawkował Viagrę, wywołał skandal na lotnisku

Amerykański turysta został aresztowany w Tajlandii po tym, jak rozebrał się na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Steve Cho, 27-latek z Nowego Jorku, powiedział, że przedawkował Viagrę.

 Cho został zatrzymany przez sześciu ochroniarzy w hali odlotów lotniska po tym, jak zaczął dziwnie się zachowywać. Potem został poddany badaniu psychiatrycznemu. Incydent został zarejestrowany przez kamery monitorujące terminal lotniska.

 

Według świadków Cho czekał, by wsiąść na pokład samolotu do Incheon w Korei Południowej. Nagle zaczął krzyczeć, rozbierać się i wreszcie chodzić nago po terminalu, przy okazji niszcząc towary w jednym ze sklepów.

 

„Kiedy odzyskał panowanie nad sobą, przyznał, że wziął za dużo tabletek Viagry i przestał się kontrolować. Wziął odpowiedzialność za wszelkie szkody, które spowodował. Jego podróż do Incheon została odwołana, a następnie został przewieziony na posterunek policji w Saku. Policjanci nie skrzywdzili tego człowieka podczas aresztowania” głosi oświadczenie służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo lotniska.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska