Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu i seks: będzie aż tak gorąco?

2018-02-09
Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu i seks: będzie aż tak gorąco?

Igrzyska w Korei Południowej startują 9 lutego 2018 roku. Jest tam lodowato, temperatura dochodzi do -20 stopni Celsjusza. Ale biorąc pod uwagę liczbę prezerwatyw dla sportowców, może być bardzo gorąco.

To już olimpijski standard, że w wiosce zawsze prezerwatywy są za darmo. Podczas igrzysk letnich w Rio w 2016 sponsorzy dostarczyli ich aż 450 tysięcy.

 

W Pjongczangu za dostawę prezerwatyw odpowiada lokalny producent, firma Convenience Co. Zapewniła sportowcom aż 100 tys. kondomów. Dodatkowe 10 tys. dołożyło Koreańskie Stowarzyszenie Profilaktyki AIDS. 

 

Biorąc pod uwagę, że sportowców będzie niewiele ponad 2000 tys., a igrzyska potrwają 17 dni, oznacza to, że na każdego sportowca przypadają 3 prezerwatywy dziennie. Może być gorąco, prawda?

 

Z doświadczenia jednak wiadomo, że tak naprawdę z darmowych kondomów korzysta głównie obsługa imprezy (wolontariusze, dziennikarze, sędziowie, kucharze, ekipy techniczne, działacze). Tak było w Rio de Janeiro, Soczi, Londynie i podczas wszystkich poprzednich imprez. Gumki są cennym souvenirem. Staną się takim i w Pjongczangu.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska