Modelka dostała mandat za... zbyt duży biust

2018-06-05
Modelka dostała mandat za... zbyt duży biust

Takie rzeczy tylko w praworządnej i akuratnej Norwegii...

Skandynawia generalnie, a Norwegia w szczególności, jest wyczulona na punkcie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tamtejsze służby chcą, żeby na drogach nie dochodziło do żadnych wypadków. Ale nie że ze skutkiem śmiertelnym, tylko naprawdę żadnych.

Od słów do czynów: urzędnicy i policjanci w Norwegii (ale i Szwecji, Islandii czy Danii) zwalczają wszelkie próby łamania prawa, nawet te najdrobniejsze.

Kary są drakońskie, mandaty przeraźliwie wysokie. Takie przewinienia, jak przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, karane są nawet odsiadką.

Jednak ostatnio policjanci nałożyli mandat za... zbyt duży biust.

Dostała go modelka i profesjonalna pokerzystka Stine Marie Bringsli. Co więcej, dostała dwa mandaty, jeden po drugim.

Najpierw Stine została zatrzymana i ukarana za złe zapięcie pasów. Jak relacjonowała dziennikarzom: "stróże prawa bardzo dokładnie sprawdzali pasy, które źle układały się na moim biuście, dość pokaźnym, po czym uznali, że mam je źle zapięte, w związku z czym dostałam mandat".

Na tym nie koniec. Stine Marie Bringsli postanowiła zrobić sobie sesję topless niedaleko drogi E-6 pod Oslo. Policjanci uznali, że to zbyt blisko, że mogła rozpraszać kierowców. Dostała więc kolejny mandat.

Podoba wam się taka surowość?

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska