Wszystkiego najlepszego z okazji dnia internauty!

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia internauty!

Ponoć obecnie na świecie funkcjonuje ponad 650 milionów aktywnych stron Internetowych. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć ile z nich obchodzi dzisiejsze święto, ani jak wiele składa życzenia swoim użytkownikom. PLAYBOY.PL nie zamierza na to zwracać uwagi i z całego serca życzy Wam nasi drodzy czytelnicy, wszystkiego najlepszego! Samych treści wysokich lotów, nigdy nie zamulającego łącza i dużo najlepszej erotyki, oczywiście najlepiej od nas!

Na razie impreza dopiero się rozkręca:

   

 

Ale zaczekajcie tylko do wieczora:

 

Wpadną też koledzy z innych redakcji:

 

Pani z kadr pod żadnym pozorem nie mogłoby zabraknąć:

 

Nawet szef trochę wyluzuje:

 

Trzeba będzie potem odchorować, ale wiadomo nic za darmo:

 

Tak zupełnie na poważnie, my wszyscy, niezależnie czy coś umieszczamy na www, czy tylko czerpiemy z nieprzebranych zasobów Internetu, możemy dziś podziękować brytyjskiemu naukowcowi Timowi Bernersowi-Lee. W dużej mierze to dzięki jego pracy, oraz pomysłowości, dokładnie 25 lat temu ruszyła publicznie dostępna World Wide Web, i rzeczy które jeszcze nie tak dawno wydawały się fantastyką, urzeczywistniły się dosłownie na naszych oczach.

 

Oczywiście słowa uznania nie kończą się na wyżej wymienionym. Pomysł czegoś co w założeniu miało być siecią dokumentów, która będzie dostępna dla naukowców z CERN (Europejskiej Organizacja Badań Jądrowych), wraz z Bernesem-Lee przedłożył szefostwu Organizacji, belgijski programista Robert Cailliau.

 

Zapewne niewiele osób obecnie zamieszkujących naszą planetę, wyobraża sobie codzienne życie bez zaglądania do Internetu. „Netizen” to pojęcie określające społeczność internetową bez podziału na narodowość, płeć itp. Poniekąd wszystkich, albo chociaż większość z nas, jest w jakiś sposób połączonych przy pomocy WWW.

 

Najbardziej spektakularne kariery biznesowe minionych paru dekad powiązane są z eksploracją potencjału internetu. Gdyby naukowcy z CERN postanowili swoje dokonania zachować wyłącznie dla siebie, opatentować aby dostęp nie był tak powszechny, współczesny nam świat mógłby wyglądać zupełnie inaczej.


Jest więc komu i za co dziękować. My dziękujemy dodatkowo Wam drodzy internauci za to, że jesteście z nami. Strona PLAYBOY.PL funkcjonuje prężnie od zaledwie kilku tygodni, ale mamy nadzieję wspólnie z wami świętować, co najmniej jeszcze drugą, albo i trzecią, „ćwiartkę” istnienia internetu!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska