Materac do pływania dla pań z dużym biustem: będzie hit!

2018-06-28
Materac do pływania dla pań z dużym biustem: będzie hit!

Zaczęło się od primaaprilisowego żartu. No ale okazało się, że rynek tego chce. Firma, która zażartowała, uruchomiła więc produkcję.

Nas ten problem nie dotyczy, nie mamy piersi...

Trudno więc wyobrazić sobie mężczyznom, jakie katusze przeżywają panie z dużym biustem. A przeżywają!

Oczywiście, najczęściej są naturze wdzięczne, dumnie eksponują dekolty, ale bywa, że mają problem. Duże piersi przeszkadzają chociażby podczas biegania. Albo pływania na materacu podczas wakacji.

Jakiś czas temu, dokładnie 1 kwietnia, w Prima Aprilis, jedna z firm bieliźniarskich Bravissimo, zażartowała, że wyprodukowała materac dla pań z pokaźnym biustem.

Następnego dnia, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu żartów, informację sprostowano.

Tyle tylko że Bravissimo zaczęła dostawać maile, że taki materac jest potrzebny! Panie z dużym biustem zaczęły bombardować firmę prośbami o tego typu produkt.

U progu wakacji Bravissimo zdecydowało się więc na produkcję. Materac Lilo kosztuje 25 funtów i dostępny jest w salonach firmy oraz sprzedaży wysyłkowej.

Korzystając z okazji, poniżej mały poradnik...

...jak pieścić duże piersi?

Zmysłowe pieszczoty piersi to nie tylko istotny element gry wstępnej. Istnieją kobiety, które samym tylko dotykaniem piersi można doprowadzić do orgazmu. Właściwie po bliższych oględzinach wychodzi na to, że tzw. orgazm sutkowy przydarzył się chociaż raz większości kobiet, zwłaszcza tych dojrzałych.
Czy zatem nie warto poświęcić piersiom jeszcze większej uwagi? Nie tylko wzrokowej! W końcu skoro tak lubimy dotykać piersi, róbmy to przy okazji tak, żeby sprawiać kobietom jak największa przyjemność!

Jak masować kobiece piersi?

Jeśli trafisz na dziewczynę z wrażliwymi piersiami, możesz zdziałać cuda! Potrzebujesz do tego tylko trzech rzeczy: rąk i cierpliwości. Cierpliwości, bo żeby doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego musisz nauczyć się przez dłuższą chwilę naprawdę skupiać się tylko na piersiach, a dotykając umiejętnie stopniować napięcie.

Zaczynaj powoli i spokojnie – w końcu kobietę najpierw trzeba trochę rozgrzać. Zaczynanie od szarpania i gryzienia sutków nigdy nie będzie dobrym pomysłem! W ogóle nie zaczynaj od sutków! Są najbardziej wrażliwe, więc przyjdzie na nie pora w następnej kolejności. Zacznij od delikatnego masażu reszty piersi, możesz na przykład powoli, stopniowo przesuwać dłoń w stronę sutka od strony dekoltu, ale przez jakiś czas nie dochodząc do sutka. Gwarantujemy, że twoja kobieta zacznie wariować, a kiedy już po jakimś czasie wreszcie do niego dotrzesz – jej jęk będzie dowodem, jak bardzo jej się to podoba.

Piersi - jak dotykać kobietę?

Pamiętaj, że kobiece piersi nie każdego dnia są tak samo wrażliwe. Nawet jeśli ostatnim razem była zachwycona tym co z nimi robisz, nie znaczy to, że teraz zareaguje identycznie. Wszystko zależy od dnia i od nastroju. A także od czynników czysto fizjologicznych – pamiętaj, że piersi zawsze będą dużo wrażliwsze tuż przed menstruacją. Zawsze bądź delikatny, zwłaszcza na początku.

Piersi - przydatne gadżety

Sprawdzonym sposobem jest dotykanie piersi okrężnymi ruchami. Możesz zresztą użyć do tego nie tylko rąk, ale też na przykład kostek lodu albo aromatycznego olejku do masażu. Inna sprawa – nikt nie twierdzi, że dotyk musi ograniczać się tylko do gładzenia. Piersi można również muskać, głaskać i delikatnie drażnić. Na przykład używając do tego różnego rodzaju piórek czy pędzelków. Większość kobiet uwielbia tego typu delikatny dotyk (oczywiście do momentu kiedy nie przesadzisz i nie zacznie ich to łaskotać)!

Im dłużej pieścisz piersi partnerki, tym bardziej zbliżaj się do sutków. Zresztą chyba nie trzeba ci tego mówić – jeśli wszystko będzie dobrze, sutki same zaczną prężyć się w oczekiwaniu. Pamiętaj, że kiedy się za nie bierzesz, nie zaszkodzi zwilżyć palców! Użyj do tego lubrykantu albo po prostu własnej śliny. A w dalszej kolejności: liż je, całuj, a nawet podgryzaj, byle nie za mocno.

View this post on Instagram

goodnight angels 👼🏼 @dplyusnin

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Piersi - spiesz się powoli

Istotną sprawą jest, żeby powoli i umiejętnie zwiększać natężenie pieszczot – zbyt szybki wzrost intensywności może okazać się nieprzyjemny. Jest jeszcze jedna rzecz, o której każdy doświadczony gracz koniecznie musi pamiętać. Podczas pieszczot rób krótkie przerwy. Tyczy się to także piersi. Ona musi co jakiś czas poczuć, że chce więcej, że czeka na twój dotyk! Rozbudzanie zmysłów nie polega na natychmiastowemu dawaniu ciału tego, czego chce. Polega na trzymaniu go w napięciu.

Fot: Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska