Wegetarianie to kłamczuchy: po pijaku podjadają mięso

2018-12-05
Wegetarianie to kłamczuchy: po pijaku podjadają mięso

Kto mięso je, ten wie, że po długiej nocy picia, nie ma nic lepszego niż najedzenie się późno w nocy hamburgerów, pizzy pepperoni, kebaba albo mięsnej kanapki. To pomaga wchłonąć alkohol. A co jedzą wegetarianie?

Nocne pijaństwo stanowi duży problem dla wegetarian, którzy są bardzo ograniczeni. Zwłaszcza na mieście nie ma dla nich oferty treściwego żarcia o 3 albo 4 nad ranem. Dań z fasoli i sałatek raczej wtedy nie sprzedają. Poza tym warzywa słabo się sprawdzają jako pomoc w zapobiegnięciu kacowi.

Jak się okazuje, wielu wegetarian wyczuwa problem. Z ankiety przeprowadzonej wśród 1789 wegetarian, przeprowadzonej przez firmę Voucher Codes Pro, wynika, że aż 37 procent z nich przyznało się do regularnego spożywania mięsa podczas picia, a 34 procent osób odpowiedziało, że robią to za każdym razem, gdy są po ostrym alkoholu.

Wegetariańskie kebaboluby

Co o 3 nad ranem jedzą wegetarianie? Ci oczywiście, którzy dają się skusić na mięso. 39 procent z nich stwierdziło, że ich ratunkiem jest kebab, 34 procent wybiera hamburgery, 27 procent przygotowuje coś z wędliną, 19 procent spożywa smażonego kurczaka, a 14 procent kiełbasę.

Jest jeszcze jedna wiadomość dotycząca tego „procederu”: z 37 procent wegetarian, którzy podjadają mięso po pijaku, aż 69 procent powiedziało, że nigdy nie wyznają nikomu swoich grzechów.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska