Pisuar przyszłości umyje i wysuszy penisa

Pisuar przyszłości umyje i wysuszy penisa

Wynalazcy nie ustają w próbach uczynienia naszego świata lepszym i przyjaźniejszym. Tym razem postanowili zadbać o rzecz dla wszystkich mężczyzn najcenniejszą.

Korzystanie z pisuarów stwarza pewien problem natury higienicznej. Po wykonaniu tej czynności dłonie można umyć w umywalce, ale z penisem sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Gdybyśmy chcieli maszerować z naszą męskością na wierzchu i również skorzystać z umywalki, zapewne ściągnęlibyśmy na siebie sporo wyrażających dezaprobatę spojrzeń. W najlepszym wypadku.

 

Pomoc nadchodzi ze strony hiszpańskiego zespołu, w skład którego wchodzą: biochemik i biznesmen Eduard Gevorkyan, ekonomista Ivan Giner oraz coach Miguel Angel Levanteri. Panowie wymyślili bowiem pisuar, który pomaga rozwiązać ten problem. Ich wynalazek nosi nazwę Urinary 2.0. Z zewnątrz nie różni się niczym od zwykłego pisuaru, ale cały sekret kryje się w środku.

Po oddaniu moczu system czujników zlokalizuje naszą męskość, a następnie… umyje wodą z mydłem oraz wysuszy. Pomysłodawcy Urinary 2.0 twierdzą, że cały proces nie potrwa dłużej, niż trzy sekundy. Temperatura ma być dopasowana do pory roku – w zimie będzie cieplejsza, latem zaś chłodniejsza. Zastanawiające jest z kolei to, jak twórcy mają zamiar poradzić sobie z problemem tryskającej wody – w przypadku, gdy urządzenie źle oceni położenie penisa, cały proces może skutkować zachlapanymi spodniami.

 

Wynalazek jest w fazie prototypu, a trio pomysłodawców liczy na to, że uda im się sprzedać patent, który został przez nich wyceniony na 680 tysięcy euro. Liczą, że ich wynalazek zainteresuje Islandię, Szwecję lub Austrię, czyli kraje, które uważają za najczystsze na świecie.

 

Wynalazcy twierdzą, że nikt nie będzie dyskryminowany. Jak Waszym zdaniem należy to interpretować?

 

foto: iStock / materiały prasowe

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska