Milioner ożenił się z... wnuczką. Przez przypadek!

2016-10-05
Milioner ożenił się z... wnuczką. Przez przypadek!

Taka historia miałaby większą szansę na pojawienie się w amerykańskiej mydlanej operze niż w prawdziwym życiu. Tym razem stało się jednak inaczej, życie okazało się bardziej szalone od fikcji. Dziadek ożenił się z wnuczką, a wszystko wyszło na jaw już po wszystkim.

Historia miała miejsce na Florydzie. 68-letni mieszkaniec Miami pięć lat temu wygrał w loterii ogromny majątek. Wcześniej opuściła go żona, która wraz z dziećmi rozpłynęła się w powietrzu. Mężczyzna wynajął nawet prywatnych detektywów, by ją (a raczej dzieci) odnaleźć, ale nie udało się. Potem ożenił się ponownie, ale i to małżeństwo się rozpadło.

 

Wreszcie, po tym jak wzbogacił się, zaczął odwiedzać serwisy randkowe, w tym takie, na których poznają się młode piękności ze starszymi, ale zamożnymi mężczyznami. Poznał nową wybrankę, tancerkę erotyczną w jednym z klubów w Miami. Związek okazał się udany, para postanowiła się pobrać. Ślub był, jak przystało na milionera, huczny i wystawny.

 

Po kilku miesiącach młoda, 24-letnia żona zerknęła do albumów zdjęciowych męża. Na jednej z fotografii rozpoznała... własnego ojca. Okazało się, że syn milionera i jego pierwszej żony, która go dawno temu opuściła i słuch po niej zaginął, spłodził dziecko z przypadkową kobietą. To trzecia żona naszego bohatera była tym dzieckiem. Dziadek ożenił się z wnuczką.

 

Jak donosi „Florida Sun Post” para była zszokowana. Nie wiedzieli, co z tym fantem zrobić, ale po namyśle zadecydowali, że... nic. Pozostaną małżeństwem. - Gdybyśmy się nie dowiedzieli, żylibyśmy dalej w spokoju. No ale okazuje się, że jesteśmy dla siebie tym, kim jesteśmy. Czy z tego powodu mamy się rozstawać – powiedział bohater historii.

 

Co na to wszystko prawo stanu Floryda, gazeta nie wspomina. Dodaje tylko, że z oczywistych względów para nie planuje wspólnego potomstwa.

 

 

Foto: iStock (zdjęcie nie przedstawia bohaterów, jedynie ilustruje historię)

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska