Nie chcesz trafić między jej uda!

2016-11-03
Nie chcesz trafić między jej uda!

Ukraińska strongwoman Olga Liaszczuk podjęła dość oryginalną próbę pobicia rekordu Guinnessa – jej zadaniem było zgniecienie udami jak największej liczby arbuzów w ciągu jednej minuty.

Z kobiecymi udami nie ma żartów – przekonał się o tym każdy, kto miał okazję oglądać GoldenEye z 1995 roku, czyli pierwszy film z Piercem Brosnanem w roli Jamesa Bonda. Rosyjska agentka Xenia Onatopp (swoją drogą ciekawe nazwisko), grana przez Famke Janssen właśnie ze swoich ud uczyniła śmiercionośną broń, o czym miał okazję przekonać się pewien kanadyjski admirał, a tragicznego losu ledwo uniknął sam agent 007.

 

 

Nie jesteśmy pewni, czy w rzeczywistości można kogoś pozbawić życia w ten sposób, ale jeśli ktoś miałby szansę tego dokonać, to właśnie Olga Liaszczuk. Ukraińska siłaczka wystąpiła w programie Guinness World Records Italian Show, w którym jej ofiarą padło kilkanaście biednych, niczego się nie spodziewających arbuzów. Zobaczcie, jak wyglądała jej próba znalezienia się w Księdze Rekordów Guinnessa:

 

 

Pomimo niewątpliwie wielkiego wysiłku włożonego w seryjne miażdżenie arbuzów, Oldze Liaszczuk (której marzeniem jest zdobycie tytułu najsilniejszej kobiety na świecie) nie udało się pobić aktualnego rekordu. Zdołała jednak stać się rekordzistką w zgnieceniu trzech arbuzów w najkrótszym możliwym czasie – zajęło jej to dokładnie 14,69 sekund. Zapytana o wrażenia ze swojej próby, odpowiedziała:

 

„Sądziłam, że będzie to łatwiejsze od innych siłowych rekordów… Ale myliłam się – to było bardzo trudne do zrobienia.”

 

Ukraińskiej siłaczce gratulujemy podjętej próby i liczymy na to, że pewnego dnia uda jej się pobić wymarzony rekord.

 

foto: http://www.guinnessworldrecords.com/

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska