Dziewczyna chce, żebyś kupił jej iPhone’a? Uważaj!

2016-11-07
Dziewczyna chce, żebyś kupił jej iPhone’a? Uważaj!

Pewna Chinka wykazała się godną podziwu przedsiębiorczością – sposób, w jaki „zarobiła” na dom, zasługuje na uwagę.

Chińskimi mediami społecznościowymi w ostatnim czasie wstrząsnęła historia pewnej mieszkanki tego kraju, która w oryginalny sposób postanowiła wykorzystać swoje umiejętności interpersonalne. Jak się okazuje, miała je rozwinięte na tak dobrym poziomie, że zapewniło jej to nowy dach nad głową.

 

Ale po kolei. Dziewczyna (przez chińskie media określona mianem Xiaoli, chociaż to nie jest jest prawdziwe imię) z Shenzhen w południowych Chinach umawiała się jednocześnie z dwudziestoma facetami, z których żaden rzecz jasna nie był świadomy faktu, że nie jest jedynym wybrankiem Xiaoli. Pewnego dnia dziewczyna poprosiła każdego ze swoich chłopaków, aby w konkretny sposób wyraził swoje uczucie do niej – dowodem miłości miał być najnowszy model iPhone’a. Żaden z facetów nie wahał się zbyt długo i panna Xiaoli w krótkim czasie stała się posiadaczką dwudziestu iPhone’ów 7.

 

Z żadnego z aparatów nie miała jednak zamiaru skorzystać. Wszystkie zaniosła do komisu i otrzymała w zamian 120 tysięcy juanów (w przeliczeniu około 70 tysięcy złotych), które natychmiast przeznaczyła na zakup domu na wsi. Jak się jednak okazuje, nie kupiła domu dla siebie – mieli w nim zamieszkać jej rodzice. Blogerka Proud Qiaboa, która pierwsza poinformowała świat o tej niezwykłej historii, nakreśliła też sytuację rodzinną dziewczyny:

 

„Xiaoli nie wywodzi się z bogatej rodziny. Jej matka zajmuje się prowadzeniem domu, natomiast ojciec pracował jako robotnik. Rodzice się starzeją, więc pojawiła się presja, żeby znaleźć im miejsce do mieszkania. Nikt się jednak nie spodziewał, że ona zrobi to w taki sposób!”

 

Zastanawia nas tylko jedna rzecz – jak to możliwe, że żaden z dwudziestu „kawalerów” nie wiedział o pozostałych?

 

foto: flickr.com/Kārlis Dambrāns

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska