Wygraj wejściówki na PLAYBOY Exclusive Night w klubie The View!

2016-11-30
Wygraj wejściówki na PLAYBOY Exclusive Night w klubie The View!

Już w piątek 2 grudnia w klubie The View odbędzie się impreza PLAYBOY Exclusive Night! Będzie tak, jak powinno być z PLAYBOYEM, czyli ekskluzywnie, elegancko, intensywnie oraz w towarzystwie gwiazd i najpiękniejszych króliczków. Chcecie tam być? Spróbujcie wybrać wejściówki!

Imprezy PLAYBOYA to gwarancja wysokiej jakości. Zresztą dobrze o tym wiecie. Tym razem też warto pobawić się w klubie, nad którym w nocy z 2 na 3 grudnia zawiśnie dobrze znana bandera z króliczkiem. Gwarantujemy, że wrażenia będą dokładnie takie jak być powinny. Niezapomniane.

 

Specjalnie na tę okazję w warszawskim klubie The View pojawi się nie byle kto, bo znany jako DJ Star David Doyle, czyli pochodzący z Wielkiej Brytanii oficjalny rezydent imprez PLAYBOYA. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w przygotowywaniu oprawy muzycznej podczas najbardziej ekskluzywnych, vipowskich i luksusowych wydarzeń, Dave sprawi, że nawet największy sztywniak zakręci nóżką. To znaczy sprawiłby, gdybyśmy przewidywali na imprezie obecność jakichkolwiek sztywniaków. Nie będzie ich tam, ale DJ Star to gwarancja najlepszej mainstreamowej muzyki jaka istnieje: porywającego do tańca miksu house'u, r 'n' b, popu, funku i soulu.

 

Dave zadba o muzykę, o alkohole zatroszczy się Gentleman Jack Polska, a my nie mogliśmy zaniedbać kolejnego istotnego elementu naszych imprez. Króliczki PLAYBOYA już nie mogą doczekać się imprezy. Spodziewajcie się najgorętszych!

 

A The View? Trudno o miejsce, które pasowałoby nam bardziej. Podpowiedź dla tych, którzy jeszcze tam nie byli: to 1000 m2 niepowtarzalnej przestrzeni na 28. i 32. piętrze wieżowca Spectrum Tower, znajdującego się w centrum stolicy. Miejsce lubiane przez celebrytów, ludzi biznesu, mody i mediów, a także dziennikarzy „New York Timesa”, którzy polecają je jako jedno z najlepszych miejsc do obejrzenia w Warszawie.

 

Co jeszcze musicie wiedzieć? Start imprezy: 22:00, wejście: 30 zł, selekcja na bramce.

 

Jeśli chcecie wygrać podwójna wejściówkę na PLAYBOY Exclusive Night w The View po prostu przekonajcie nas, że nie może was tam zabraknąć! Dlaczego powinniśmy chcieć bawić się właśnie z wami? I dlaczego to wy bardzo chcecie znaleźć się w piątkowy wieczór w The View?

 

Piszcie do nas w tej sprawie na adres redakcja@playboy.pl. Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki. Macie czas do końca jutrzejszego dnia. Powodzenia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska