Sylwester w The View - wygraj podwójną wejściówkę!

2016-12-29
Sylwester w The View - wygraj podwójną wejściówkę!

Najbardziej wyjątkowa impreza sylwestrowa w stolicy rozpocznie się 31 grudnia, 122 metry nad ziemią, punktualnie o godzinie 21.00. Tylko tutaj o północy goście będą mogli z perspektywy 360 stopni podziwiać pokazy fajerwerków odbywające się w całej Warszawie. Dzięki nam możecie wygrać podwójną wejściówkę na tę imprezę!

Klub The View zamierza zaskoczyć wszystkich oryginalnymi niespodziankami. W unikatowej scenerii niczym z Nowego Jorku, na ponad 1000 m2 dwóch pięter wieżowca Spektrum Tower przy ulicy Twardej 18, odbędzie się Bal Sylwestrowy, na którym będą bawić się największe polskie gwiazdy.


Powitanie Nowego Roku rozpocznie się o 21.00 przy dźwiękach najlepszej muzyki klubowej, a szampańska zabawa potrwa do białego rana. Najhuczniejsze sylwestrowe party w Polsce to nie tylko oszałamiające widoki, mnóstwo adrenaliny, morze konfetti i niezapomniane wrażenia. Na gości czekają także najgorętsze hity, pokazy taneczne i prezentacja fajerwerków. To wszystko tylko namiastka tego, co czeka tej nocy na gości klubu The View.


Gośćmi specjalnymi imprezy będą Dj Michael Canitrot z Francji, Dharni z Singapuru oraz K-Leah. Dodatkowo zagrają Vibe, Kasp, Yoonior i Hanna Bernard. Koszt udziału w imprezie wynosi 150 zł w przedsprzedaży i 200 zł w dniu imprezy. W ramach biletu goście otrzymują: przekąski typu finger food od 21.00 do wyczerpania zapasów, kieliszek prosecco o północy oraz możliwość zabawy na obu piętrach klubu. Więcej na www.theview.pl.

 

 

Jeśli chcecie wygrać podwójną wejściówkę na tę imprezę, wystarczy, że na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl wyślecie maila, w którego treści przekonacie nas, że należy się ona właśnie wam! Macie czas dziś do północy. Polecamy!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska