Bob Sinclar w The View – wygraj bilety!

2017-02-07
Bob Sinclar w The View – wygraj bilety!

Już w sobotę w klubie The View przy ulicy Twardej 18 wystąpi legendarny Bob Sinclar, czyli DJ, którego występy od lat wywołują prawdziwe szaleństwo wśród klubowiczów na całym świecie. U nas możecie wybrać dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Sinclar jest obecny na scenie od blisko ćwierć wieku. W tym czasie jego styl pokochali klubowicze na całym świecie. Paryż, Nowy Jork, Tokio, Berlin czy Londyn – kiedy gra Sinclar, na parkiecie panuje szaleństwo nieporównywalne z występem żadnego innego artysty. Facet jak nikt potrafi wzbudzić prawdziwą „parkietową gorączkę". Dowodzą tego liczne hity, które nucą klubowicze na całym świecie. I Feel for You, The Beat Goes On, Love Generation, World, Hold On, Rock This Party, Lala Song, Fuck With You, Fare l'Amore czy Groupie... Krótko mówiąc: występ Sinclara w The View to najprawdziwszy hit sezonu.

 

 

Bodaj najbardziej rozchwytywany DJ na świecie na co dzień mieszka w Paryżu. Początek jego kariery to późne lata 80. i najbardziej ekskluzywne paryskie kluby. Znany jako prekursor francuskiego spojrzenia na muzykę house, które stało się znane pod nazwą „French touch". W 1998 ukazał się jego debiut płytowy Paradise. Późniejszych albumów wprost trudno się doliczyć.

 

Już w tę sobotę 11 lutego Bob Sinclar wystąpi w warszawskim klubie The View, przy ulicy Twardej 18. Wstęp kosztuje 200 zł. Na bramce obowiązuje selekcja. Przed nim wystąpią Deyna DJ Set oraz DJ Blake, a impreza potrwa od 22 do 5 rano.

 

My mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na tę imprezę. Mówiliśmy o tym, że Bob Sinclar jest prekursorem „French touch'u". Jeśli chcecie wybrać podwójną wejściówkę, napiszcie nam z czym kojarzy się wam „francuski dotyk". Skojarzenia muzyczne wcale nie są konieczne. Po prostu przekonajcie nas do tego, co uważacie. Na odpowiedzi czekamy do czwartku (9.02) do godziny 15. Ślijcie je na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl.

 

fot. materiały organizatora

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska