Masz ulubioną bohaterkę gier? Wygraj grę „Horizon: Zero Dawn”!

2017-03-27
Masz ulubioną bohaterkę gier? Wygraj grę „Horizon: Zero Dawn”!

Gra akcji z elementami RPG, będąca oryginalnym połączeniem „Avatara” i „Tomb Raidera” – tak o niej pisaliśmy. Wśród gier to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, który szczerze polecamy! Pogralibyście? U nas możecie wygrać egzemplarz!

W Horizona warto grać, to na pewno. Przekonywaliśmy już o tym i w recenzji zamieszczonej w marcowym numerze PLAYBOYA, i w rozszerzonej recenzji na łamach PLAYBOY.PL. Zaletami gry są na pewno robiąca ogromne wrażenie grafika, otwarty, interesujący świat gry i wartka akcja. Według naszych recenzentów to jedna z tych gier, w które nie chce się przestawać grać. Wiedzą o tym nie tylko recenzenci, ale i gracze – Horizon z łatwością bije kolejne rekordy sprzedaży!

 

 

Wy, żeby pograć, nie musicie tej gry kupować. Możecie ją wygrać razem z PLAYBOYEM. W poniższym konkursie czekają na was do wygrania 3 egzemplarze!

 

 

Główną bohaterką Horizon: Zero Dawn jest niejaka Aloy – dziewczyna, która doczekała się już nawet swoich cosplayerek (a my zdążyliśmy przeprowadzić z nimi wywiad!). Jesteśmy PLAYBOYEM – no więc o co innego moglibyśmy was zapytać jeśli nie o bohaterki gier? Jeśli chcecie wygrać grę Horizon: Zero Dawn to napiszcie nam parę słów o waszych ulubionych bohaterkach gier (albo bohaterce, jeśli macie naturalną skłonność do monogamii). Dlaczego cenicie ją najbardziej? Kiedy i w jakich okolicznościach zaczęła się wasza wspólna przygoda? Wreszcie: dlaczego to ona (one?) jest tą ulubioną? Liczymy na waszą kreatywność!

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl maksymalnie do końca tygodnia. Najciekawsze chcielibyśmy opublikować. A z pewnością nagrodzimy je egzemplarzem gry!

 

 

Rozwiązanie konkursu:

 

Postanowiliśmy nagrodzić maile, które dostaliśmy od panów Michała Madalińskiego, Marcina Arabskiego i Piotra Tańskiego. Gratulujemy!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska