Targi Nowoczesnego Mężczyzny – wygraj wejściówkę na targi i noc w hotelu!

2017-05-25
Targi Nowoczesnego Mężczyzny – wygraj wejściówkę na targi i noc w hotelu!

Targi Nowoczesnego Mężczyzny – wiesz dla kogo to wydarzenie? Dla większości z naszych czytelników, przynajmniej taką mamy nadzieję. Dzięki nam możecie nawet wygrać podwójną wejściówkę na to wydarzenie, a dodatkowo nocleg w gdańskim Hotelu Numer One. Tylko się spieszcie, Targi rozpoczynają się już w sobotę!

Prelekcje na temat win i whisky, pokazy strongmenów, gorące dyskusje o męskiej modzie, rzeźbienie w drewnie – długo by wymieniać w jakich wydarzeniach będziecie mieli okazję wziąć udział podczas Targów Nowoczesnego Mężczyzny, które odbędą się w sobotę 27 czerwca w Starym Maneżu w gdańskim Wrzeszczu.

 

Chcecie tam być? A dodatkowo wziąć udział w spotkaniu Connect Business, podczas którego będziesz miał niepowtarzalną okazję nawiązania nowych i cennych kontaktów biznesowych? A także przenocować w zdecydowanie wartym odwiedzenia Hotelu Number One? Wystarczy, że dokończysz to zdanie:

 

NOWOCZESNY MĘŻCZYZNA to...

 

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl. I prosimy się spieszyć, bo dajemy wam na to czas tylko do końca dnia. A jutro przed południem poinformujemy, kto wygrał. Do rozdania mamy dwie wejściówki na targi, ale za to podwójne.

 

Targi Nowoczesnego Mężczyzny:

http://www.nowoczesnymezczyzna.com.pl/

https://www.facebook.com/events/405051833193315/

https://www.facebook.com/events/1323026321116261/

 

Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One, w którym znajdują się 172 pokoje hotelowe oraz 298 Apartamenty Nowa Motława. W nowoczesnym kompleksie zaprojektowano również przestronną strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, i siłownią. Spójna architektura i design wnętrz hotelu to połączenie pracy wybitnych osobowości reprezentowanych przez pracownie architektoniczne: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora. Zarządcą hotelu jest spółka City Apart Management.

http://www.hotelnumberone.pl/

https://www.facebook.com/AparthotelNumberOne

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska