Wysil wyobraźnię i wygraj karnet na Audioriver 2017!

2017-06-05
Wysil wyobraźnię i wygraj karnet na Audioriver 2017!

Zapraszamy na festiwal, który jest jednym z najjaśniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski. I chyba najjaśniejszym dla tych, którzy kochają tańczyć do nowoczesnych, elektronicznych brzmień. Dzięki PLAYBOY.PL możecie wygrać 5 dwudniowych karnetów na imprezę!

Audioriver to organizowane od 2006 roku święto polskich fanów techno, house'u, drum'n'bassu, ale i ambitniejszej elektroniki ocierającej się o pop, hip-hop czy nawet muzykę klasyczną. Krótko mówiąc: święto tańca do muzyki, która dodatkowo daje radę także intelektualnie. A wszystko to w malowniczych i nie zmienionych od początku trwania imprezy okolicznościach przyrody: na plaży nad brzegiem Wisły w Płocku.

 

 

W tym roku na festiwalu nie zabraknie gwiazd. Wystąpią m.in. Moodymann – żywa legenda Detroit techno, Robert Hood – jeden z tuzów minimalistycznej odsłony techno, niestrudzenie eksperymentujący z różnymi gatunkami elektroniki Vitalic czy mocni zawodnicy na brytyjskiej scenie basowej – Mount Kimble. A także wielu innych.

 

 

12. edycja festiwalu Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

 

Chcecie wziąć udział w imprezie w Płocku? Karnety możecie albo kupić albo wygrać u nas. Wystarczy, że wyślecie na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl maila, w którym wymienicie jakie 5 rzeczy na pewno wzięlibyście ze sobą na festiwal Audioriver. I że nam spodoba się akurat wasza odpowiedź. Radzimy puścić wodze fantazji, nie wstydzić się i uzasadniać! Na wasze odpowiedzi czekamy przez cały tydzień, aż do niedzieli 11 czerwca.

 

EDIT:

Przedłużamy konkurs jeszcze o tydzień: teraz możecie przesyłać odpowiedzi do 18. czerwca! 

 

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska