Najseksowniejsza dziewczyna PLAYBOYA po powrocie do nagości

2017-07-10
Najseksowniejsza dziewczyna PLAYBOYA po powrocie do nagości

Amerykański PLAYBOY bez nagości wytrzymał równo rok. Od numeru marzec/kwiecień rządy objął Cooper Hefner, a nagie sesje wróciły do magazynu pod hasłem „Nagość jest naturalna”. Cooper dobrze rozumie z czego magazyn założony przez jego ojca jest najbardziej znany. Nowe sesje ociekają seksem. A która z nich jest najlepsza – wybierzcie wy!

Do wyboru macie 6 dziewczyn w sześciu filmach towarzyszących sesjom. Niektóre znacie także z naszych łamów, innych nie. Zabawcie się z nami i zdecydujcie, która dziewczyna podoba się wam najbardziej. To sama przyjemność!

 

A gdyby sama przyjemność nie zachęciła was dostatecznie – mamy jej więcej. 5 osób spośród tych, które zagłosują na jedną z dziewczyn i prześlą nam na Facebooku albo mailem (radoslaw.pulkowski@playboy.pl) odpowiedź na zadanie, wygrają vouchery na dobę w Hotelu Number One w Gdańsku. Warto! Nagrody dostaną oczywiście ci, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

 

A oto zadanie konkursowe:

Dokończ zdanie: "Nagość jest...". Niekoniecznie tak samo jak Cooper Hefner. I niekoniecznie tak samo lakonicznie.

 

Plebiscyt na najseksowniejszą dziewczynę amerykańskiego PLAYBOYA po powrocie do nagości potrwa dwa tygodnie – od 10.07 do 24.07. Ale nie zwlekajcie.

 

Żeby oddać swój głos kliknij w baner poniżej!

 

Rozwiązanie konkursu:

Nagrody trafiają do następujących panów:

– Adam Krajniak

– Hubert Kaniuch

– Łukasz Wacławinek

– Michał Madaliński

– Kacper Poświatowski

 Zwycięzcom gratulujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska