Wygraj grill firmy George Foreman!

2017-08-07
Wygraj grill firmy George Foreman!

Sezon grillowy w pełni, więc domyślamy się, że grillujecie, ile się da. Albo – przynajmniej naszym zdaniem – powinniście to robić. Pomoże wam w tym grill firmy George Foreman, który możecie wygrać w naszym konkursie!

Zasady są proste. Żeby wygrać grill firmy George Foreman (model Grill Family Grill & Melt 14525-56) musicie sprawić, że zgłodniejemy. Jak? Po prostu prześlijcie nam swój popisowy przepis na męskie danie z grilla. Najlepiej okraszony zdjęciami. Nagrodzimy jeden przepis. Chcielibyśmy go także opublikować na łamach PLAYBOY.PL, więc niech będzie naprawdę smacznie. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl do niedzieli 13 sierpnia.

 

A żebyście wiedzieli, że na pewno warto się wysilić, jeszcze kilka słów o nagrodzie:

 

 

GEORGE FOREMAN GRILL FAMILY GRILL & MELT 14525-56

Grill Family Grill & Melt jest ulubionym produktem marki George Foreman dla wielu rodzin, który nie tylko umożliwia blokadę górnej płyty czy wyjęcie płyt, ale także posiada cyfrowy zegar i eleganckie wykończenie ze stali nierdzewnej. Garść informacji o modelu:
– Przygotowuje do 4 porcji jedzenia jednocześnie
– Powierzchnia płyty grillowej 432cm2
– Jedyny grill marki George Foreman, który łączy w sobie wyjmowane płyty i możliwość blokady górnej płyty
– Kanaliki tłuszczowe w grillu odprowadzają nadmiar tłuszczu do oddzielnej tacki ociekowej
– Blokada głównej płyty – idealna do kanapek z zapiekanym serem, pieczywa czosnkowego, filetów z tuńczyka
– Płytki grilla pokryte powłoką nieprzywierającą dla łatwiejszego czyszczenia
– Cyfrowy zegar
– Wykończenie ze szczotkowanej stali nierdzewnej z metalowym uchwytem
– Płytki grilla pokryte powloką nieprzywierającą
– Oddzielna tacka ociekowa
– 2 lata gwarancji + 1 dodatkowy rok przy rejestracji produktu online

 

 

Aby nie spłaszczać żywności podczas grillowania, wystarczy podnieść pokrywę i zablokować ją na górze. Podwyższony grill jest idealnym rozwiązaniem przy gotowaniu posiłków z topionym serem, takie jak tosty. Wystarczy, zatem, że zgrillujesz mięso w zamkniętym grillu i nałożysz na nie ser, który stopnieje przy funkcji blokady górnej pokrywy. Płyty grillowe w grillach George'a Foremana można łatwo wyjąć i włożyć do zmywarki, dzięki czemu czyszczenie nie stanowi już problemu!

 

Podstawową misją marki George Foreman jest zmniejszenie zawartości tłuszczu. Niezależne testy wykazały, że grille George'a Foremana zmniejszają zawartość tłuszczu w żywności do 42%. Opatentowane, zakrzywione kanaliki odprowadzają nadmiar tłuszczu i smaru do tacek ociekowych, byś mógł cieszyć się zdrowym jedzeniem.

 

fot. materiały producenta

 

Rozwiązanie konkursu:

Zdecydowaliśmy się nagrodzić Emila Kietzmana z Ożarowa Mazowieckiego i jego przepis na włoskiego burgera. Zwycięzcy gratulujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska