Weź udział w konkursie i wygraj maszynkę Remington DuraBlade

2017-08-31
Weź udział w konkursie i wygraj maszynkę Remington DuraBlade

Dzięki nowej golarce DuraBlade możesz przycinać, golić i stylizować dowolną długość zarostu i nigdy nie będziesz musiał wymieniać ostrzy! Chcesz się przekonać? Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie i wygrasz.

Cztery różne grzebienie do zarostu zapewniają elastyczność przycinania włosów na dowolną długość, równomiernie i wygodnie, czego efektem jest idealna, krótka broda lub stylizowany zarost. Golarka DuraBlade została zaprojektowana tak, aby używając tylko ostrza zapewnić gładki, ogolony wygląd, łatwo usuwając włosy o dowolnej długości i w dowolnym kierunku.

 

Dzięki wyjątkowo trwałym ostrzom, których nigdy nie będziesz musiał wymieniać, DuraBlade to niezawodna maszynka do golenia, która nigdy Cię nie zawiedzie.

 

Jej dwustronne ostrza w technologii TST umożliwiają łatwe golenie w dowolnym kierunku – z włosem lub pod włos, a także pozwalają na swobodne modelowanie brody lub całkowite usunięcie włosów, aby osiągnąć doskonały, gładki wygląd.

 

Urządzenie to, zasilane akumulatorem litowym, w pełni wodoodporne, z rękojeścią antypoślizgową, może być używane na mokro, na sucho lub z pianką / żelem.

 

 

Chcesz je mieć? Wystarczy, że do środy 6 września prześlesz na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl odpowiedź na pytanie:

 

Zarost podobny do którego znanego faceta chciałbyś mieć i dlaczego?

 

A może nawet już masz taki zarost (prosimy o zdjęcia!)? Wskazówka: odpowiedź nie musi być śmiertelnie poważna. Ważne, żeby nas przekonała! Maszynkę wygra tylko jeden z uczestników konkursu!

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska