Audio Video Show 2017 – wygraj wejściówkę na targi!

2017-11-08
Audio Video Show 2017 – wygraj wejściówkę na targi!

W tym roku największe w Polsce targi sprzętu audio-video – Audio Video Show – obchodzą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. To drugie co do wielkości tego typu wydarzenie w Europie. Wygraj wejściówkę na targi razem z PLAYBOYEM!

W czasie targów w salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego, zostanie zaprezentowany sprzęt z różnych przedziałów cenowych. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć urządzenia do codziennego użytku za kilkaset złotych oraz systemy audio i video o wartości kilkuset tysięcy euro. Dla gości wydarzenia organizator przewiduje dodatkowe warsztaty i prelekcje.

 

 

– Tegoroczne targi Audio Video Show będą niezwykle wyjątkowe. W tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia, stąd dla odwiedzających przygotowujemy ciekawe atrakcje. Warto też podkreślić, że to jedyne targi w Polsce, które trwają nieprzerwanie od 20 lat. Podobnie jak w poprzednich latach, na wydarzeniu pojawią się najnowsze i najbardziej zaawansowane sprzęty. Z roku na rok bite są kolejne rekordy pod względem liczby najlepszych producentów audio i video, więc liczymy, że podczas najbliższej edycji będzie podobnie – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

 

Wyjątkowości Audio Video Show przydaje także szansa na przetestowanie i porównanie wielu znakomitych urządzeń. To również niebywała okazja, by sprawdzić możliwości najdroższego sprzętu sprowadzonego do Polski tylko na czas targów.

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedną z pięciu podwójnych wejściówek na targi Audio Video Show, wystarczy że odpowiesz na pytanie proste, choć wymagające puszczenia wodzy fantazji: Jaki jest sprzęt audio/video twoich marzeń? Podpowiedź: taki sprzęt wcale nie musi jeszcze istnieć. Warto spróbować: w końcu na targach zobaczycie sprzęty, które jeszcze jakiś czas temu wydawały się niemożliwe! Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres radoslaw.pulkowski@playboy.pl do niedzieli 12 listopada włącznie. Powodzenia!

 

fot. materiały organizatora

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska