Zabawa z nagrodami: która Polka na okładkę Playboya?

2018-09-13
Zabawa z nagrodami: która Polka na okładkę Playboya?

Lubicie zabawę, to jasne! Proponujemy wam więc taką, w której połączyliśmy piękno kobiet, wasz ulubiony magazyn i marzenia. Pytanie jest proste: którą Polkę chcielibyście zobaczyć na okładce jednego z kolejnych numerów.

Nie ograniczajcie się, piszcie, wymyślajcie. Ważna jest nie tylko sama osoba, ale krótkie, kilkuzdaniowe uzasadnienie.

Z waszych listów wybierzemy trzy i nagrodzimy ich autorów. Pierwsza osoba otrzyma od nas telefon Motorola g6 Play, druga Motorolę e5 Plus, a trzecia ostatnie trzy numery Playboya.

Zatem, piszcie na adres redakcja@playboy.pl. Powtarzamy pytanie:

Jaka Polka najbardziej pasuje na okładkę magazynu Playboy i dlaczego?

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

A poniżej krótkie opisy dwóch głównych nagród.

Motorola e5 Plus: Duży ekran. Pojemna bateria.

Moto e5 Plus towarzyszy użytkownikom od świtu do zmierzchu. Dzięki potężnej baterii o pojemności 5000 mAh, która może wystarczyć na 1,5 dnia korzystania oraz 6-calowemu ekranowi Max Vision, nawet długie godziny spędzone w drodze nie będą stratą czasu. Smukłe proporcje ekranu 18:9 modelu e5 Plus sprawiają, że wygodnie leży on w dłoni, a specjalnie zaprojektowana zakrzywiona tylna obudowa przepięknie odbijająca refleksy światła jest nie tylko efektowne, ale i przyjemna w dotyku.

W słynnym logo Motoroli, umieszczonym z tyłu telefonu, mieści się czytnik linii papilarnych, który wyjątkowo ułatwia odblokowywanie telefonu, a multimedialna rozrywka oferowana przez smartfon uprzyjemni dojazdy zatłoczonymi autobusami i pociągami.

Aparat o rozdzielczości 12 MP z laserowym autofocusem robi ostre zdjęcia, zaś duże piksele matrycy 1,25 μm wpuszczają więcej światła, dzięki czemu fotografie wychodzą świetnie nawet w zachmurzone dni. moto e5 plus wyposażono w gniazdo na karty microSD, aby pomieścić jeszcze więcej zdjęć, muzyki i filmów.

W czystym systemie Android 8.0 z Ulepszeniami Moto i bez zbędnych wbudowanych aplikacji, można korzystać z prostych skrótów do najczęściej wykonywanych czynności, takich jak wyciszanie dzwonka poprzez proste podniesienie telefonu.

Motorola g6 Play: Baw się dzisiaj. Naładuj jutro.

Motorola g6 Play pracuje równie ciężko jak jej właściciel, ale dzięki temu zostaje dużo czasu na zabawę. Bateria o pojemności 4000 mAh wystarcza nawet na 36 godziny działania po jednym naładowaniu, dlatego nie trzeba obawiać się rozładowania w niedogodnym momencie.

Ekran Max Vision o przekątnej 5,7” i proporcjach obrazu 18:9 dodaje urządzeniu smukłości, która bardzo wygodnie trzyma się w dłoni.

13-megapikselowym aparatem z autofocusem z detekcją fazy (PDAF) można szybko ustawić ostrość, aby robić spontaniczne, najwyraźniejsze zdjęcia.

Przedni aparat o rozdzielczości 8 MP robi selfie, którymi warto się pochwalić i nie potrzebuje do tego dobrego oświetlenia. Wydajny ośmiordzeniowy procesor 1,4 GHz pozwala na błyskawiczne otwieranie zdjęć, aplikacji i innej zawartości telefonu bez zacinania się i opóźnień.

Zarówno telefon, jak i jego zawartość są bezpieczne. Telefon g6 Play można błyskawicznie zablokować lub odblokować, dotykając czytnika linii papilarnych umieszczonego z tyłu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów Motoroli, domyślną galerią zdjęć i nagrań wideo jest usługa Zdjęcia Google. Dzięki temu wszystkie wspomnienia są przechowywane bezpiecznie, można je wyszukiwać, łatwo uzyskiwać do nich dostęp i edytować je na dowolnym urządzeniu.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska