Zabawa z nagrodami: która sportsmenka na okładkę Playboya?

2018-11-13
Zabawa z nagrodami: która sportsmenka na okładkę Playboya?

Ponieważ lubicie się bawić, to proponujemy wam kolejną zabawę, w której połączyliśmy piękno kobiet, wasz ulubiony magazyn i marzenia. Pytanie nie jest trudne: którą sportsmenkę (z Polski lub nie) chcielibyście zobaczyć na okładce jednego z kolejnych numerów?

Nie ograniczajcie się, piszcie i wymyślajcie. Ważna jest nie tylko sama osoba, ale też krótkie, kilkuzdaniowe uzasadnienie.

Z waszych listów wybierzemy trzy i nagrodzimy ich autorów. Pierwsza osoba otrzyma od nas słuchawki Jabra Elite Sport w kolorze limonkowym, druga słuchawki Jabra Elite Sport w kolorze czarnym, a trzecia ostatnie trzy numery Playboya.

Zatem, piszcie na adres redakcja@playboy.pl. Powtarzamy pytanie:

Jaka sportsmenka najbardziej pasuje na okładkę magazynu Playboy i dlaczego?

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

A poniżej krótki opis głównej nagrody:

Słuchawki Jabra Elite Sport powstały po to, aby zagwarantować wygodę i komfort w każdej sytuacji, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń na siłowni, podczas joggingu czy też jazdy na rowerze. Cztery zaawansowane mikrofony redukują szum otoczenia, dzięki czemu rozmowy są zawsze klarowne, a muzyka rozbrzmiewa motywując do wytężonego wysiłku fizycznego.

Jabra Elite Sport zostały wyposażone w przyciski zwiększające komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Za pomocą jednego przycisku umieszczonego na słuchawce można odebrać połączenie lub podsłuchać co dzieje się wokół, bez konieczności sięgania po smartfona.

Dedykowana aplikacja Jabra Sport Life pomaga w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sportowych. Asystent głosowy w czasie rzeczywistym wskazuje odpowiedni kierunek ćwiczeń oraz nadaje im odpowiednie tempo. Precyzyjny monitor pracy serca umieszczony w uchu współpracuje z aplikacją dostarczając informacji o poziomie tętna. Aplikacja liczy czas, odległość, powtórzenia a także dostarcza porad na temat regeneracji organizmu po treningu. Funkcja treningu głosowego jest zintegrowana z informacjami o tętnie i powiadamia, kiedy można dać z siebie więcej, a kiedy lepiej ograniczyć wysiłek.

Żelowe wymienne wkładki douszne, dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność słuchawki w uchu. Pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią dają poczucie nieskrępowanej swobody i komfortu, nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Zestaw został wyposażony w baterię, która zapewnia 4,5 godziny czasu pracy urządzenia. Eleganckie przenośne etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas aż do 13,5 godziny. Słuchawki Jabra Elite Sport są odporne na pot i wodę.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska