"The Fourth Phase" – nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a!

2016-09-27
"The Fourth Phase" – nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a!

Na początku października odbędzie się seria pokazów "The Fourth Phase", czyli kolejnego filmu z dokonaniami króla snowboardu i ambasadora marki Quiksilver Travisa Rice'a. Dzięki PLAYBOYOWI możecie wygrać wejściówki na te projekcje. Warto!

"Król snowboardu” i ambasador marki Quiksilver Travis Rice wraca i tak jak w przypadku The Art of Flight ponownie podnosi poprzeczkę dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na największą, snowboardową przygodę jaką można przeżyć przed kinowym ekranem. The Fourth Phase to obłędne krajobrazy, snowboardowi zawodnicy ze światowej czołówki i niesamowita pogoń za śniegiem według cyklu pór roku.

 

 

Najnowsze dzieło Travisa Rice’a i domu produkcyjnego Red Bull Media House zobaczyć będziecie mogli już 2 października na stronie www.redbull.tv, gdzie film będzie dostępny dokładnie o godzinie 21:00. Natomiast 3 października o godzinie 20:00 odbędzie się seria pokazów The Fourth Phase w sieci kin Multikino. Projekcje odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Olsztynie, Szczecinie, Warszawie, Zabrzu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie i Katowicach.

 

Każdy kto chce wygrać jedną z trzech wejściówek do kina na pokaz odbywający się 3.10 w dowolnym z wymienionych miast niech jak najszybciej prześle nam za pośrednictwem Facebooka odpowiedź na pytanie:

Które miejsce zajął Travis Rice na opublikowanej przez magazyn "Snowboarder" liście 20 najważniejszych snowboardzistów ostatnich 20 lat?

Wygrywają trzy pierwsze osoby.

 

A na zachętę najlepiej obejrzeć oba oficjalne trailery filmu!

 

fot. materiały dystrybutora

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska