Hasła Wi-Fi z lotnisk na całym świecie w jednym miejscu

2016-11-08
Hasła Wi-Fi z lotnisk na całym świecie w jednym miejscu

Podróżniku, twój samolot się spóźnia! Albo po prostu czekasz na połączenia na jednym z lotnisk. W takiej sytuacji podstawą jest telefon (albo tablet) z internetem. Tylko skąd wziąć hasło do Wi-Fi? Wystarczy jeden klik! Pewien bloger zebrał hasła do WiFi z lotnisk całego świata i umieścił je na jednej mapie tak, by każdemu podróżnikowi było wygodniej.

Trzeba przyznać, że rozrywki oferowane na lotniskach nie należą do porywających. Jeśli palisz, możesz iść do palarni. Możesz pooglądać towary w sklepie wolnocłowym (pooglądać, bo kto kupuje tam cokolwiek, jeśli miał choć chwilę czasu na zakupy gdzieś indziej?!). Możesz iść na kawę albo sprawić sobie coś do jedzenia (istnieją na świecie lepsze restauracje i kawiarnie niż te znajdujące się na lotnisku). Nie mówiąc o tym, że porty lotnicze obfitują w tłumy ludzi. Krótko mówiąc, jeśli nie masz pod ręką żadnej książki najlepiej zaszyć się w internecie.

 

Lubimy ludzi, którzy są w stanie zrobić coś dla dobra ogółu. Tak jak Anil Polat, bloger, który niniejszym przysłużył się wszystkim choćby od czasu do czasu korzystającym z lotnisk. Stworzył on mapę, która uwzględnia 130 lotnisk z całego świata i zawiera informacje o loginach i hasłach do tamtejszych sieci Wi-Fi. Dzięki, Anil! Pomogłeś wszystkim, którzy od czasu do czasu latają.

 

Jeśli ktoś z was przytomnie zauważył, że przecież w celu uzyskania dostępu do mapy z hasłem musi mieć dostęp do internetu: to przytomne, ale nie do końca prawdziwe. Mapę można ściągnąć na telefon przed wyjściem z domu. Polecamy takie rozwiązanie.

 

A oto mapa stworzona przez Anila Polata. Na zdrowie!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska